1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie o płyty

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez michal353, Kwiecień 6, 2009.

1. michal353

michal353 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam pytanko. ostatnio przechodzilem sobie media marktem i zauważyłem ze mają płyty verbatima dvd+r dl z light scribem i czy można nagrywać gry na takich płytach a podem wypałać na nich obrazki?

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    mozna ale...po co?sam napis 'instalki programow' czcionka 14 zajal mojej nagrywarce okolo 30minut...pozatym robi tylko w odcieniach szarosci

4. michal353

michal353 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dobra dzienki. chodzilo mi tylko o to czy wogóle da sie na takich plytach wypalac gry

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    30 minut o boże to co ty przy tym robiłeś jeszcze na kompie w 30 minut wypala całą płytę nawet z grafiką wypaliłem takich płyt koło 20-30 i wszystkie w czasie około 30 minut na 1 płytę.

6. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    nic nie robilem...moze starsza tehnologia(LG GSA-H20L pod ATA,moze temu,starsza technologia:p)

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Może no i jeszcze podobno od kompa zależy ile robi no ale do autora tematu zapomniałem napisać że takie płytki nie wolno dawać na światło przed nagraniem ani po ,przed jak dasz to wyblakły obraz ci się wypali albo wogule a po nagraniu to już można na światło dawać ale nie za dużo bo też wyblaknie no i takie płytki nie są długo trwałe więc nie polecam.

Wczytywanie...

Poleć forum