1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o pojemność dysku i cenę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mate101, Październik 20, 2012.

1. Mate101

Mate101 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Siemka.
    Otóż kiedyś ktoś mu dal xboxa 360 , białego taka stara wersje razem z dyskiem hdd, tyle ze Xbox miał rrod i go wyrzuciłem (sprawdzałem w sklepie z xboxami) tyle ze zapomniałem zapytać się ile miejsca może mieć dysk hdd wiec go zatrzymałem by go sprzedać. Nigdzie na nim nie pisze ile ma miejsca, wiec chciałbym się zapytać jak to sprawdzić oraz ile może kosztować. Oraz czy jest możliwe ściąganie gier na kompaoraz później wypalenie ich na płytę?
    Z góry dzięki, Mati.

Precyzuj nazwy tematów// Laki88

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    dysk jest opisny ile ma miejsca ja mam premium starego z dyskiem i widnieje srebrny napis 60 GB

4. Mate101

Mate101 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Nie pisze nic oprócz HDD, naklejki microsoft, for use with Xbox 360 bla bla bla... Mam teraz nowy Xbox 360 slim i nie mam jak sprawdzić... A gdybym sprzedał nie znając zawartości??

5. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To będzie 20 GB.

Wczytywanie...

Poleć forum