pytanie o prędkość sczytywania

czeski24

Banned
Użytkownik
witam.mam pytanie.chce zgrac kopie gry na dysk i pozniej nagrac na plytke.czytalem poradnik ale nie wiem jaka predkosc zgrywania mam ustawic.Bo mam cos takiego Read(tu mam wybor predkosci) i \ (wybor predkosci).Jak dam w tych dwoch okienkach na Max to powinna gra sie dobrze szczytac?jak dalem predkosc zgrywania x4 to musze czekac ponad 1,5h.

Zgrałem na dysk obraz i mam dwa pliki, plik z gra i jakis plik XGD2DVD_NTSC co zajmuje 9kb(plik programu deamon tools).tworze plik dvd ale imageburn nie chce go pozniej zaladowac tak jak to napisane w poradniku
 

czeski24

Banned
Użytkownik
w moim przypadku wygladalo to tak ze po zgraniu obrazu na dysk z kopi mialem plik iso i maly plik programu deamon tools.w imagrburn zaladowalem ten maly pliczek i gra smiga,jak zrobilem jak bylo napisane w poradniku ze mam utworzyc plik dvd to zrobilam tak ale po nagraniu konsola pokazazywala plik z roznymi materialami.Ktos mi wytlumaczy dlaczego tak jest?
 

x-sauber

Użytkownik
Użytkownik
Jak zgrasz imgburn to bedziesz mial dwa pliki jest ci tylko potrzebny ten jeden iso tamtem mniejszy możesz usunać. Potem robisz w notatniku plik dvd (LayerBreak=1913760 , nazwa_pliku.iso) -jak to zrobisz znajdziesz w poradniku i nagrywasz. Ja zgrywam na dysk max predkoscia trwa to max 10min

Do nagrywania polecam clonecd.
 

czeski24

Banned
Użytkownik
Potem robisz w notatniku plik dvd (LayerBreak=1913760 , nazwa_pliku.iso).Zrobilem tak ale konsola mi pokazuje dysk z roznymi materialami.
tamtem mniejszy możesz usunać.ja go nie usuwam tylko go nagrywam i wszystko smiga.wiec juz nie wiem jak to jest
 

x-sauber

Użytkownik
Użytkownik
Ja ci mowie jak jest u mnie jak ja to robie. Zawsze zostawiam tylko iso tworze dvd w notatniku odpalam clonecd podaje ścieżkę do pliku dvd i nagrywam. Zawsze nagrywam na płytach verbatim nagrałem ok 50 gier tym sposobem i każda działała
 

czeski24

Banned
Użytkownik
heh to ja juz nie czaje,ja tego małego pliku nie usuwam tylko go nagrywam i wszysto smiga

po zrobieniu obrazu z kopi mam cos takiego: http://img228.imageshack.us/img228/8354/27791189cg4.png

w image burn ładuje ten pliczek mds.gra pozniej eleganco smiga.Nie kumam why mam robic ten plik tekstowy .dvd skoro ten mds pasuje
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
bo chodzi o to zeby wgrało połowe na 2 warstwe... takie zabezpieczenie no..
 

czeski24

Banned
Użytkownik
wiec to jest bez roznicy czy nagrywam pliczek dvd czy ten mds?bo juz nie wiem ktory lepiej i dlaczego
 

Piwo855

Banned
Użytkownik
Zgrywasz pliczek iso a następnie przez DVDMuller tworzysz plik dvd i wszystko jasne ;)
 

czeski24

Banned
Użytkownik
mi chodzi dlaczego moge bez problemu nagrac i grac jak nagram ten mds bez zadnego pliku .dvd
 

norbiks

Użytkownik
Użytkownik
Czlowieku, nagrywaj zawsze przez .dvd. Klikniecie dwukrotnie w ten plik czy ten nie robi roznicy, potem bedziesz sie dziwil czemu ci gry na xboxie nie dzialaja. Pozdrawiam.
 

x-sauber

Użytkownik
Użytkownik
Czlowieku, nagrywaj zawsze przez .dvd. Klikniecie dwukrotnie w ten plik czy ten nie robi roznicy, potem bedziesz sie dziwil czemu ci gry na xboxie nie dzialaja. Pozdrawiam.
O tym cały czas mówie :)
 

Do góry Bottom