1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o przegranie danych z dysku 20 GB na 120/250 GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Karol86, Lipiec 6, 2011.

1. Karol86

Karol86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Witam
    Mam model Xboxa 360 Premium z dyskiem 20 GB i chcę przegrać całą zawartość dysku na większy 120/250 GB Hdd. I mam pytanie czy da radę przegrać wszystkie profile, dodatki do gier kupione na marketplace i savy z gier? bo słyszałem że mogą być problemy... i czy jedyną opcją na przegranie z dysku na dysk jest za pomocą kabla Transfer Kit USB?
    Z góry dziękuję za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Firioth

Firioth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co do pierwszego to da się przegrać. Co do drugiego to się nie znam na sprzętowych sprawach ;)

4. Ignorante

Ignorante Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobieszowice
    Ja zrzuciłem ile się zmieściło na pen 8gb i potem stamtąd na dysk nowy :)

5. zidabliuej

zidabliuej Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wlkp
    Jeżeli chodzi o profile i savy to bez problemu możesz je przenieść za pomocą pendrive'a. Najlepiej wyczyść sobie pendrive'a przed przenoszeniem bo Xbox i tak go sformatuje, żeby nie stracić tego co tam masz. Ja przenosiłem penem 2GB profile z pierwszego X'a(model bez HDMI, 20gb dysk) na Slima 250. A dodatki z market place można pobrać ponownie bez ponoszenia kosztów.

6. Karol86

Karol86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    ale rozumiem że z przegraniem dodatków nie będzie problemu... bo opcja ponownego ściągnięcia ich z profilu odpada i jedyne rozwiązanie to po prostu przegranie ich normalnie z dysku

7. joni20

joni20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja sie tez dopnę bo juz czytałem ze z pena można przenieść profile i save a ma pytanie czy przenosi to wszystko z całym softem oraz czy jesli sie przeniescie ta zawartosc na pena to czy sa nadal na dysku profile itp?

Wczytywanie...

Poleć forum