1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o przegrzanie :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez GWOW, Styczeń 22, 2013.

1. GWOW

GWOW Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    Siema . Zawsze jak gram na moim xbox'sie , po 10 min robi się gorący . I właśnie chcem zapytać , czy jest to efekt przegrzania się go czy po prostu tak ma być ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Smok'e

Smok'e Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Slimy mają to do siebie że się mocno grzeją, tak ma być ;) Tylko pamiętaj żeby konsola miała wokół siebie dużo powietrza do pobierania

4. Grzecho

Grzecho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja posiadam xbox 360 slim . Konsola się grzeje jak każdy sprzęt elektroniczny . Niczym się nie martw. Graj ile wlezie :p

Po to jest żeby pracował ^^

5. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Spokojne można grać.... ROBI z tego forum mówił że jego Slim kazał mu się wyłączyć (albo sam to zrobił) dopiero po 17 godzinach ostrej gry. U mnie działał na leżąco (normalnie stoi, ale to był wyjątek) 14,5 godziny i nic, ale wyłączyłem go na 30 minut bo kumpel kazał, że niby konsola padnie :D

6. fanXboxa360

fanXboxa360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    hmmm ja tak samo mam ze swoją slimką, pytałem się tutaj na forum i wszyscy mówili że to normalne zjawisko oraz na innym forum tak samo więc to normalne zjawisko.Możesz grać spokojnie

7. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Jak jest ciepły wręcz gorący na kratkach od wentylatora to dobrze, wiadomo że konsola wydmu****e gorące powietrze z wnętrza konsoli. Jak by trzeba było go wyłączać jak tylko kratki się zrobią gorące, to byś pewnie co pół godziny wyłączał.

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Pytanie o przegrzanie :)

U mnie slim poprostu sie zaciął, chyba za długo chodził :p wtedy jeszcze miałem tylko lt, wyłączyć włączyć i śmiga dalej.
    Teraz nie ma mowy o przegrzaniu, bo cały czas ma ~66°C, tak ustawiłem w dl i tak trzyma bez efektu odkurzacza, jak to ma miejsce ustawiajac w fsd wiatraki na 65 %..

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum