1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o przekierowywanie portów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez K0TAKU, Sierpień 10, 2011.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Witam. Wzorując się na tej stronie - Port Forwarding Xbox Live 360 on the ZTE MF612 - PortForward.com i mam pytanie - co mam wpisac w polu IP? Bo jak wpisywałem adres IP mojego routera, to było źle. Proszę o szybką pomoc. Z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ip ktore router przydzieli xboxowi np 192.168.100. Niewiem czy sie da bo sam nie podlanczam x do neta ale sprobuj mu przypisac ip na sztywno w ustawieniach sieciowych konsoli.

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

4. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    niestety, próbowałem, nie działa. Wpisywałem też byle jakie jak leci też nie działa. Jakiś pomysł?

5. amnesia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A z czego masz neta? Bo jak to jakas osiedlowka lub cos w tym stylu to mozliwe ze admin blokuje te porty.

6. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Internet Orange Freedom Pro, dzwoniłem do nich z problem to usłyszałem 'my nic nie blokujemy' i taka była rozmowa. Od dwóch godzin próbowałem to zrobic metodą prób i błędów ale marne rezultaty :( Robię wszystko tak jak w poradniczku, wpisywałem adres ip routera, kompa, x360 i jeszcze jakieś inne i nic nie wchodzi... Jestem całkowitym laikiem jeśli chodzi o te sprawy, więc proszę o pomoc...

7. amnesia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A probowales przypisac ip xboxowi na sztywno? Czyli zeby wymuszal na routerze dane ip

8. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    tak, próbowałem, i także nic ;/ Czy ktoś może pomóc?

9. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    włącz w routerze opcję Upnp - powinno to być w forwarding, port forwarding, przekierowanu portów

Wczytywanie...

Poleć forum