1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o przenoszeniu licencji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KamilTurek, Marzec 11, 2012.

1. KamilTurek

KamilTurek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam zamiar kupic punkty msp na allegro bo kupilem dysk do xboksa i nie wiem czy bede mogl przeniesc licencje
    bo 1 miesiac temu tez przenosilem prosze o jak najszybsza odpowiedz;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. szymek488

szymek488 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zambrów
    Licencje mozesz przeniesc raz na pol roku

Sent from my xperia x8 using Tapatalk

4. GalaxyS

GalaxyS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Silent Hill
    a przypadkiem nie raz na rok?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

5. KamilTurek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok a teraz jeszcze pytanie czy te gry ktore kupie teraz za msp z allegro bede mogl grac na moim innym koncie czy nie? bo slyszalem ze sciagniete gry sie do konsoli przypisuja a nie do konta

6. KamilTurek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. GalaxyS

GalaxyS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Silent Hill
    bedziesz mogl grac na innym koncie,ale to konto musi byc na tej konsoli na ktora sciagales te gry

8. dejm

dejm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam dodatek do gry na swoim xbl, da się go jakoś przenieś na innego użytkownika na innej konsoli?

9. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Da się ale pozbawisz siebie licencji na koncie bo ktoś będzie musiał przenieść sobie licencję żeby mu działało, innej możliwości nie ma (jeżeli mowa o twoim głównym koncie XBL na którym grasz). Jeżeli to jest takie konto z allegro i go nie używasz to oddajesz je komuś i ktoś przenosi sobie licencję na swoja konsolę i pobiera i wtedy działa i tobie i jemu.

10. dejm

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    aha czyli to nie działa na zasadzie, że mogę przenieść dowolny element np jeden dodatek do gry na czyjeś konto bo przeniesie wszystkie prawa do konta? dobrze rozumiem?
    szkoda bo zapomniałem konta z którego pobierałem dodatek a mógłbym ten dodatek oddać..

11. ulan

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Tak albo przenosisz na całość licencję albo na nic. Nie można sobie wybierać. Jak ma się dużo kont to najlepiej zrobić sobie listę co gdzie się ma z loginem i hasłem

12. dejm

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobra a jeśli mam konto nie moje główne na którym mam dodatek do gry której nie posiadam i jeszcze 2 pełne gry w które gram na swoim głównym koncie. Chciałbym oddać ten dodatek komuś ale nie wiem jak przeniesienie licencji wpłynie na te moje 2 gry, ponieważ mówisz że oddaje się całe konto więc i te 2 pełne gry?

Jak to zrobić żeby oddać komuś dodatek a zachować 2 pełne gry? jakbym podał mu hasło do konta i pobrałby sobie tylko dodatek to mógłby w niego grać? dodam że ja go w ogóle nie używałem

13. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    raz na rok to mozna region zmienic ;)

14. ulan

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Pobierz sobie wszystko na swoją konsolę (dodatki do gier których nie masz a może będziesz kiedyś miał) itd. To co ściągniesz na swój dysk już pozostanie nawet jak oddasz komuś konto. Będziesz mógł swobodnie sobie grać na tych grach z tego konto po wcześniejszym ściągnięciu na dysk. On sobie może pobrać tylko dodatek ale i tak musi przenieść licencję na całe konto żeby my działał na jego głównym koncie. Czyli ściągając sobie wszystko na swój dysk i oddając mu konto i on przeniesie sobie licencję to ty nie tracisz możliwości grania na tych grach co masz na dysku

1 osoba to lubi.
  15. dejm

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dzięki za pomoc. A jak sprawdzić czy można jeszcze przenieść licencje na innego użytkownika?

16. ulan

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Zaloguj się na to konto co chcesz oddać z poziomu konsoli, wejdź w USTAWIENIA / KONTO / na samym dole masz PRZENIEŚ LICENCJĘ czy coś takiego i wchodzisz w to. Jeżeli jest jakaś data to dopiero po tej dacie możesz przenieś licencję a jeżeli jest napisane że to spowoduje przeniesienie licki to możesz przenosić.

1 osoba to lubi.
  17. dejm

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dzięki za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum