Pytanie o przeróbkę i instalację.

royal93

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, mam kilka pytań.
Mam xbox'a 360 Jasper LT 3.0.

1. Interesuje mnie kupno nagrywarki Ihas, jednak rewizje 124b są dość drogie. Czy taka nagrywarka
Nagrywarka SATA LITEON iHAS124 x24 CZARNA Wwa (4587908528) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. będzie ok? Słyszałem że nie wystarczy samo oznaczenie EU tylko
liczy się również jakiś nr "rewizji". Czy to prawda? Czy będzie ustępować w nagrywaniu nagrywarce 124b? Czy też będzie psuć płyty
2. Czy gry nagrane tą nagrywarką (EU!) będę mógł instalować na dysku/pendrive xbox 360?
3. Chciałem póki co pograć w GTA V wg. zasady zgranie contentu DVD 1 i nagranie DVD 2. Jednak nie rozumiem o co chodzi z tym " Drugą płytę nagrywamy
jako GOD. Poprosiłbym o wskazówkę co z nią zrobić/jakiś poradnik etc.

Dziękuję i pozdrawiam.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
EU to właśnie rewizja tej nagrywarki. Za pomocą oprogramowania burnermax playtool i nagrywarki LiteOn ihas 124 Eu będziesz mógł wypalać gry i instalować je ba hdd konsoli tak jak w przypadku gier nagranych nagrywarka 124b

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

tomson5555

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam taką nagrywarkę i gry chodzą bez problemu tak samo z instalacją. Co do GTA 1 płyta zainstaluje ci się normalnie po włożeniu jej do napędu z drugą płytą jak chcesz możesz ją zainstalować poprzez naciśnięcie "X(Informacje o grze) i Zainstaluj" lub grać z płyty wybór należy do ciebie.
 

royal93

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale mi chodzi o ten sposób ze zgrywaniem contentu z poziomu pc.

Gdzieś na forum krąży poradnik, tylko nie rozumiem jak nagrać Iso płyty nr 2 na płytę. O co chodzi z tym "nagrać to jako GOD"?

Za odpowiedzi z nagrywarką dziękuję :).
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To pod rgh w god. Ty mozesz co najwyżej tekstury skopiiwac na hdd plute play musisz nagrac
 

Do góry Bottom