1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o przeróbkę i instalację.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez royal93, Wrzesień 19, 2014.

1. royal93

royal93 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam kilka pytań.
    Mam xbox'a 360 Jasper LT 3.0.

1. Interesuje mnie kupno nagrywarki Ihas, jednak rewizje 124b są dość drogie. Czy taka nagrywarka
    Nagrywarka SATA LITEON iHAS124 x24 CZARNA Wwa (4587908528) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. będzie ok? Słyszałem że nie wystarczy samo oznaczenie EU tylko
    liczy się również jakiś nr "rewizji". Czy to prawda? Czy będzie ustępować w nagrywaniu nagrywarce 124b? Czy też będzie psuć płyty
    2. Czy gry nagrane tą nagrywarką (EU!) będę mógł instalować na dysku/pendrive xbox 360?
    3. Chciałem póki co pograć w GTA V wg. zasady zgranie contentu DVD 1 i nagranie DVD 2. Jednak nie rozumiem o co chodzi z tym " Drugą płytę nagrywamy
    jako GOD. Poprosiłbym o wskazówkę co z nią zrobić/jakiś poradnik etc.

Dziękuję i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    EU to właśnie rewizja tej nagrywarki. Za pomocą oprogramowania burnermax playtool i nagrywarki LiteOn ihas 124 Eu będziesz mógł wypalać gry i instalować je ba hdd konsoli tak jak w przypadku gier nagranych nagrywarka 124b

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

4. tomson5555

tomson5555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Ja mam taką nagrywarkę i gry chodzą bez problemu tak samo z instalacją. Co do GTA 1 płyta zainstaluje ci się normalnie po włożeniu jej do napędu z drugą płytą jak chcesz możesz ją zainstalować poprzez naciśnięcie "X(Informacje o grze) i Zainstaluj" lub grać z płyty wybór należy do ciebie.

5. royal93

royal93 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale mi chodzi o ten sposób ze zgrywaniem contentu z poziomu pc.

Gdzieś na forum krąży poradnik, tylko nie rozumiem jak nagrać Iso płyty nr 2 na płytę. O co chodzi z tym "nagrać to jako GOD"?

Za odpowiedzi z nagrywarką dziękuję :).

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To pod rgh w god. Ty mozesz co najwyżej tekstury skopiiwac na hdd plute play musisz nagrac

Wczytywanie...

Poleć forum