1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o przeróbke xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Makavveli, Grudzień 30, 2010.

1. Makavveli

Makavveli Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Czy można grać przez LIVE nie dostając bana, całkowicie bezpiecznie?
    2. Kiedy w końcu wyjdzie przeróbka na slima, mówią, że lada chwila, a ta "lada chwila " trwa już chyba z dobre 3-2 tygodnie '-_-
    3. Czy ogólnie warto jest przerabiać?

Chodzi mi oczywiście o LT+

2. Lotnik421 Xbox One

3. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    1. Nie
    2. Jak już masz slima to musisz czekać i tyle. Wiadomo przynajmniej, że soft na pewno będzie.
    3. Można zaoszczędzić tylko kilka tysięcy złotych, ale przede wszystkim ściągasz gry i nagrywasz na płyty. Nie ma takiego problemu, że musisz iść do sklepu po płytę i na przykład przejedzie Cię samochód i umrzesz. Przerabiając masz większe szanse na przeżycie. Oczywiście sam nie jestem za przerabianiem, ale widzę, że umiesz używać shifta i alta i ogólnie ładnie napisałeś temat, więc powinieneś żyć.

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. Nie, to nie jest bezpieczne.
    2. Czekaj.
    3. Nie.

5. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    1. WEJDZ
    2. Jak wyzej
    3. Odpowiedz sobie sam, ja kupilem przerobionego Xa, niestety [?] gra offline jest nie dla mnie :) Jutro odbieram swojego Xboxa, juz odprzerobionego.

Wczytywanie...

Poleć forum