1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o przerobke ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nemsik, Listopad 24, 2010.

1. Nemsik

Nemsik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wszystkich

wiem ze pisze nie w tym dziale ale zalezy mi na czasie i zbytnio nie wiedzialem gdzie napisac ....

A wiec mam konsole z 03.08.2009 (podobno to liteon)

Chce zrobic update LT+ ale niestety Ktos co mi robil wczesniej LT zapodzial gdzies moj klucz

Moje pytanie brzmi czy aby przerobic musze ciasc naped ?? Bo koles mi sie upiera ze nie musze .... prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. dzieciorób

dzieciorób Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    musisz
    LT blokuje odczyt klucza

4. damilio

damilio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    tak musisz mieć klucz

5. Nemsik

Nemsik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzikie panowie za odpowiedz a teraz wam pokaze co mi koles napisal

1. ciecia wymagaly tylko najnowsze modele.
    22:40:07
    2. jesli miales model gdzie trzeba bylo ciac to i tak juz masz pocięte.
    22:40:49
    ale ty masz konsole z poczatku sierpnia wiec nie trzeba tam nic ciąć więc bardzo bym prosił w dyskusji z fachowcem, nie szafowac argumentami o których nie masz pojęcia :)
    22:41:24
    bo ja nie zgaduje tylko jestem pewien tego co piszę a ty tylko łączysz plotki i wyrwane z kontekstu przeczytane fragmenty które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością

Wczytywanie...

Poleć forum