1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o savy w Falloucie 3 i wersje językowe

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez hawkes, Maj 14, 2009.

1. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Ok, a więc sytuacja wygląda tak: mam Fallouta 3 z pełnym spolszczeniem i ostatnio zbyt pochopnie zakupiłem sobie Operation Anchorage na XBL. Jako że dodatki nie są kompatybilne z wersją polską, a nie chce mi się zaczynać gry od nowa tylko po to aby przejść dodatek, zastanawiam się nad sprawieniem sobie wersji angielskiej, a moje pytanie brzmi: czy save z polskiej wersji Fallouta 3 będzie działać w wersji angielskiej? Wie ktoś może coś o tym na pewno, czy mam próbować w ciemno? Z góry dziękuje.

EDIT: Dzięki!

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    bedzie dzialac,sciagnelem PL bo wolalem tak grac,potem wyszly dodatki,sciagnelem je-okazalo sie ze tylko z anglikiem dzialaja,zassalem wiec anglika a savy dzialaly normalnie

4. Kabosh

Kabosh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    widzisz jednak udalo ci sie dowiedziec ^^ a moje pytanie brzmi : czy wiadomo cos na temat kompatybilnosci z polska wersja?

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    narazie nic,podobno cenega cos szykowala ale ani widu ani slychu o tym i watpie czy szybko to ujrzymy(polponizacja f3 pol roku o_O)

Wczytywanie...

Poleć forum