1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o sluchawki XONE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Radom1983, Kwiecień 28, 2014.

1. Radom1983

Radom1983 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    jako swiezak zadaje banalne pytanie (ale dla mnie nie jest ono takie banalne). Chce pograc w nocy kiedy zona i dziecko spi a wiec sluchawki. Pytanie jak uruchomic sluchawki (takie standardowe, bez mikrofonu)? Czy musze kupowac ten adapter ok. 20f. Czy nie wydajac kasy moglbym miec mono dziwek na sluchawkach do chatu? Gdy je podpinam sluza tylko do chatu - da rade dac w nich dzwiek?

Pozdro 600,
    Radom1983

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    do xone jest coś takiego ja to Xbox One Stereo Headset
    słychać czat i grę na słuchawkach
    a jeżeli chcesz prostsze i tańsze rozwiązanie kup zwykłe słuchawki w sklepie i podłącz je pod wyjście słuchawkowe w tv, będzie tylko dźwięk lecz nie będziesz mógł rozmawiać z innymi graczami

4. Radom1983

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To by bylo proste gdybym mial wyjscie jack w tv. Iksa podpialem przez kino - tam tez tylko optyczny toslink.

UPDATE: Mam sluchawki DJskie z kablem jack-jack to czy po zakupie kabla jack-toslink (http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4165249337) myslicie ze by dzialalo?

5. o M a c z 0 S

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    no to w takim wypadku pozostaje 1 wariant albo jeszcze droższy ale słuchawki są już mega profesjonalne z dźwiękiem 7.1 turtle beach ear force xo seven

6. Radom1983

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. o M a c z 0 S

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    tak jak najbardziej podpinasz do tego zwykłe słuchawki i gra gitara

8. sputnik

sputnik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Jest ktos kto posiada ten Stereo Headset Adapter ?? ja jaki nabylem, i powiem szczerze narazie srednio jestem zadowolony. Strasznie cicho slychac na nim czat grupowy :/ to tego uzywam sluchawek razer chimera. musze bardzo sciszyc gre w opcjach zeby cokolwiek slyszec na czacie :/

Wczytywanie...

Poleć forum