1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o tacke liteon'a przy wyciaganiu klucza

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez kolonet, Maj 18, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kolonet

kolonet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam

Podczas wyciągania klucza z napędu (obecnie IX1.6 - napęd 83850c v1) metodą "dymmy from iXtream" tacka musi być wysunięta do połowy. Moje pytanie brzmi czy można ją wysunąć ręcznie i ustawić w połowie a następnie podać zasilanie czy wysuwanie musi być wymuszone automatycznie przez mechanizm...

Pytam ponieważ na dniach będę miał USB PROBE v3 który zasila napęd z USB(ale samą elektronikę bez mechaniki - i nie ma eject)
    Wiem że mogę wykonać całość metodą PMT probe, ale pytam z ciekawości i dlatego że w napędach bez LT można pominąć rozkręcanie napędu...

I jeszcze jedno czy przy wgranym IX1.6, przez "dymmy from iXtream" wyciągnę klucz z wszystkich napędów: 74850C,83850C V1,83850C V2 oraz 93450C.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Co do tacki to wysuwasz normalnie naped,odłanczasz kabelek od zasilania ten bialy,wsuwasz tacke do polowy z powrotem wsadzasz kabel od zasilania i dajesz Dummy From iXtreme.
    Co do metody z Dummy From iXtreme to działa ona tylko na Liteonach v1 i niekiedy na v2

4. kolonet

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    OK. To się zgadza ale rozważam przypadek gdy napęd mam wyciągnięty z xbox-a a zasilanie czerpie z PC USB czyli (tylko 5v i 3.3v) - jak opisałem wyżej. Zadziała przy wysunięciu tacki ręcznie???

5. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Powinno tak ale lepiej wez zasilanie z xboxa.

6. kolonet

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nikt nie wie to sam sobie odpowiem :)
    TAK Tacka może być otwarta ręcznie do połowy przy odłączonym zasilaniu, następnie podanie zasilania i kliknięcie w "dymmy from iXtream" - zwraca klucze jak należy.

Może komuś się przyda powyższa informacja.

Temat do zamknięcia...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum