1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie o tanie gry z allegro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez harek, Styczeń 21, 2012.

1. harek

harek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    A, A
    Witam,

znalazłem aukcję gdzie gość proponuje gre test drive unlimited 2 w cenie 25 zł.

ponoć trzeba pobrać jakiś profil, zalogowac sie na siebie i gra sie sama pobierze i mamy na to 48h.

czy to jest bezpieczne? czy to grozi banem?

poniżej przykładowy link:

Test Drive Unlimited 2 (2067852846) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

proszę o poradę, bo mam dylemat, kupic czy nie

szukałem, ale nie znalazłem pasującego tematu, dlatego piszę tutaj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kmg.al

kmg.al Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Jest to konto silver w wykupioną grą z marketu za msp. Ty przenosisz licencje "jakby konto było Twoje od początku, ale zmieniasz niby konsole". Kupno takiego konta jest nielegalne i dziwię się dlaczego Allegro nic z tym nie robi...

4. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    pełno jest takich ogloszen i to juz przez kilka lat ... sam kupilem takich kont okolo 4-5 i wszystko gralo

5. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    Uwazaj lepiej. Konta silver sa juz kilka lat jak mowi przedmowca ale ostatnio byly kradzieze/wlamania na konta ktore pozniej zostaly sprzedawane. Najlepiej miec takie konta od pewnego i sprawdzonego zrodla ;)

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jeśli kupujesz konto tego typu z grami bądź z 'lewymi' punktami to na własne ryzyko. Niby grozi to banem ale ja osobiście nie słyszałem żeby ktoś za to bana dostał. Sam kupiłem konto z MSP i póki co wszystko ok i raczej bana już nie dostanę.
    PAMIĘTAJ, na WŁASNE ryzyko, wiesz, żeby później nie było pretensji. Nikt Ci nie może zagwarantować, że nie dostaniesz bana, ani użytkownicy z forum ani nawet sprzedawca.

7. Taiyou

Taiyou Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy grozi za to ban? Ciężko powiedzieć, wiadomo na pewno że ban na konsole jest za przerabianie klocka, podobno za jtag banują konto główne, a za konta z punktami od chinoli banują tylko konto na którym były punkty. Sęk w tym że nie można tego z pełną stanowczością uznać za regule, tak więc jest tak jak powiedział kolega przede mną, może być albo nie, chociaż ja już kilka takich kont mam i bana, na razie i oby wcale, nie widać, ani też nie słyszałem za bardzo by za takie konta z grami lecialy bany.

Wczytywanie...

Poleć forum