1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o Tomy Clancy Rainbow Six Vegas 2

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Becuś, Czerwiec 13, 2009.

1. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam mam pytanie odnośnie gry Tomy Clancy Rainbow Six Vegas 2, a mianowicie czy co-op offline w trybie kampani jest taki sam jak kampania dla jednego czy jest tak jak w pierwszej części tej gry, że w coop idzie grać we dwóch ale tylko tak jakby zwykły mecz bez fabuły? CI którzy grali w pierwszą część w coop pewnie będą wiedzieć o co mi chodzi. Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamcioslav

Kamcioslav Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsk Podlaski
    W odróżnieniu od jedynki w R6:V2 jest odgrywana fabuła i dialogi. Wiem bo przeszedłem z kolegą Coop tylko że online, ale wydaje mi się że w offline też jest tak samo.

4. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    w offline jest tak samo, przeszedlem.

5. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ok wielkie dzięki, bo wiecie jakie gówno jest w coop w jedynce zwykłe mecze się gra. mam nadzieję że zrozumieliście o co mi chodzi ;)

Wczytywanie...

Poleć forum