1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie o truncate

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez feleq144, Grudzień 3, 2012.

1. feleq144

feleq144 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Quantico
    Witam, mam pytanie odnosnie tego sposobu otoz wyczytalem ze przy zwyczajnej nagrywarce imgburn nie nagrywa gier do konca. I tu moje pytanie czy za kazdym razem sie tak dzieje? czy tylko sporadycznie? przykladowo chcialem dzis nagrac Far Cry 3 pod lt 2.0, pod reka mialem tylko plyty platinum i 2 plyty do kosza bo przy 50% bledy. Wczesniej na xgd2 gry wypalalo wszystkie w pojedynczych przypadkach plyty nie wypalalo,ogolnie nie mialem problemow. A wiec reansumujac czy do nagrywania gier z xgd3 pod lt2.0 bezwzglednie musze miec nagrywarkez ihas? Bo niewiem czy za kazdym razem nie bedzie nagrywalo calej gry na plycie i czy za kazdym razem jak bede nagrywal gry z xgd3 na lt2.0 to bedzie wysakiwal blad?

2. Lotnik421 Xbox One

3. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    Odp: pytanie o truncate

A nie łatwiej zrobić flash do lt3 i kupić ihasa nie rozumiem czemu ludzie tak komplikuja sobie życie.policz ile straciłes płyt ile jeszcze stracisz szybko wejdzie ze zamiast mieć spokój na lt3 to dopłacasz do zabawy.
    Co do metody to pewności nie będziesz miał jedna gra się nagra dobrze na innej wyrzucić kilka płyt do kosza
    Wysłane z komórki pod schodami :)

4. Pawel9215

Pawel9215 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    spróbuj dograć topologię 2.0 i nagrać z opcją overburn, (mojemu kumplowi tak się udało nagrać pes 13 i śmiga), sam nie wiem jak on to zrobił, pisał tylko że udało mu się odpalić bez ihasa pesa 13 (xgd3) z opcją overburn nagrywał, fakt ma lt 3.0, dlatego spróbuj dograć topologię 2.0 i nagrać overburn 2.4x może da radę

5. feleq144

feleq144 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Quantico
    nie bede wydawal pieniedzy narazie tym bardziej ze wczesniej nagrywalem gry i wszystko bylo ok

Wczytywanie...

Poleć forum