1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o update dasha, przeróbkę a live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez b-est, Październik 7, 2011.

1. b-est

b-est Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem. Mianowice posiadam jaspera przerobionego (niestety nie wiem jaka metodą, działa np Black Ops) z racji, że ,a, stary dash to przy próbie uruchomienia Fify 12 krzyczy o aktualizacje zabezpieczeń, jedni mówią, że usuwa przeróbke innie, że nie. Problem w tym, że chciałbym (jeśli usunie przeróbkę) podłączyć konsole do live i tu pytanie czy jeśli po update przeróbka nie będzie działała (np nie wczyta kopi GTA 4) to mogę spokojnie grać online na oryginalnej Fifie?? Konsola wcześniej nie była podłączona do live. Trochę to zakręcone ale nie wiem jak przystępniej to opisać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przy nowym dashboard usuwa przeróbke , to tylko na orginalnym zagrasz , tylko lepiej sprawdzic jaki masz napęd w klocku.

4. b-est

b-est Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No oryginał już mam. Więc po wgraniu aktualizacji mogę spokojnie grać online bez obaw o bana?

5. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Niby tak, jednak są osoby które dostały bana grając na oryginałach po dashu który kasuje przeróbkę.

Wczytywanie...

Poleć forum