1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o verbatim.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adrianex9494, Styczeń 7, 2012.

1. adrianex9494

adrianex9494 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem nagrywarke ihas. Chcę do niej wgrać iXtreme Burner Max FW. Korzystam wg poradnika ze strony How To Update Liteon iHAS*24-B DVD Writer to iXtreme Burner Max FW *Official Guide* - Team Xecuter. Tam jest napisane, że wymagane są płyty verbatim MKM003 ale tylko wyprodukowane w Singapurze. Ja mam wyprodukowaną w Indiach MKM003. Czy będą w związku z tym jakieś błedy i czy mam wgrać inny plik bin czy po prostu będzie tylko gorsza jakość nagrania. Online nie gram więc mi nie zależy chcę tylko zainstalować grę na dysk.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jojo_sct

jojo_sct Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
Wczytywanie...

Poleć forum