1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie o wave 3

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez bochun, Czerwiec 1, 2009.

1. bochun

bochun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    skad wszyscy maja pewnosc ze jesli zagram w gry z wave 3 na ixtreme 1,4 dostane pewnego bana???mozna jakos to potwierdzic??czy to tylko przypuszczenia??

2. Lotnik421 Xbox One

3. czachadymi89

czachadymi89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabkowice Sl
    Jakie pytanie . masakra chyba nie wiesz o co chodzi .
    gry z wawe 3 nie pójdą na ixtreme 1,4 po prostu się nie uruchomią a po przerobieniu gry na wave 2 są widoczne zmiany w strukturze gry a jak wiadomo gdy się połączysz do xbl to wysyłane są informacje o grze.

4. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bana pewnie dostaniesz, ale nie wiadomo, kiedy. Ja grałem na 1.4 po przerobieniu obrazu, podłączałem się do Live i póki co jeszcze mnie nie zbanowali :p

5. czachadymi89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabkowice Sl
    to przy kolejnej fali papa xbl :p

6. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    No ale pewnie jak będzie fala banów to cię zbanuja tak samo mnie;p
    A co do bana to dokładnie tak jak powiedział czachadymi89

7. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No jak wiadomo - co się odwlecze, to nie uciecze. Z drugiej strony i tak praktycznie z XLB nie korzystam, więc do autora tematu - jeśli zdarza Ci się grać online, czy korzystać z Live w inny sposób - zmień firmware na 1.6. Jeśli nie - nie przejmuj się i graj jak Ci się podoba :p

8. bochun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no to sa tylko w sumie przypuszczenie.... Moze mam takie same szanse na bana jak Ci co maja Ixtreme 1.6 nikt jeszcze przeciez nierozszyfrowal jak to sie odbywa i na jaka skale.... gdzyz moze dostanie bana 1000ludzi z ixtreme 1,4 i 1000 z ixtreme 1,6 a my nawet nie bedziemy o tym wiedziec bo to jest nie do zbadania

9. czachadymi89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabkowice Sl
    co do bana i zmodyfikowanej grze to jest 100% banan :D jako ze sie logujesz w xbl i uruchamiasz grę to twoja konsola wysyła informacje dotyczące gry np czy jest wave3 a tu ryp jest gra z wawe2. A ixtreme 1.6 ma lepszejszą ochronę przed banem a co do banów to jest nie do końca zbadane :D tak jak mówisz.

10. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Masz wieksze szanse na dostanie bana bo niedosyc ze modyfikacja napedu to jeszcze gry ;)
    Nikt jeszcze jak na obecna chwile przez wyciecie wave nie dostal bana ale ryzykujesz podwojnie.

11. bochun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moja konsola już chodzi na xbl 12 miesięcy i bana jeszcze nie dostałem a chciałbym grac ciagle w najnowsze gry....wiadomo ze ban to może być kwestia czasu ale chciałbym grac jak najdłużej

Wczytywanie...

Poleć forum