1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o wave

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Amelia, Styczeń 21, 2011.

1. Amelia

Amelia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Witam, chcę zacząć "bawić" się w nagrywanie płyt i tu moje pytanie - korzystam z tego poradnika http://xboxforum.pl/iso-f31/sprawdzanie-obrazu-iso-stealth-za-pomoca-abgx360-v1-0-2-a-6365.html
    proszę o odpowiedź, które pliki wave mam pobrać - te co w opisie czyli wave 3 i wave 4 czy najnowsze - a więc wave 8 i wave 9.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Robinq

Robinq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    O ile dobrze pamiętam to do najnowszej wersji nie potrzeba pobierać już tych plików, chyba że chcesz patchować grę na dany wave jeśli nie jest oryginalny.

Wczytywanie...

Poleć forum