1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o wymieniony napęd i problem z softem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sawo90, Grudzień 27, 2014.

1. Sawo90

Sawo90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Brat dziewczyny posiada X360. Być może udałoby mi się go od niego kupić, ale chciałbym od bardziej doświadczonych użytkowników dowiedzieć się nieco o jego stanie. Z tego co wiem ja (i brat. oboje zieloni w sumie) to w konsoli padł kiedyś napęd. Jakiś serwis napęd wymienił i od tego czasu jest problem. Tzn nie można zaktualizować softu. Jest jakiś stary i ponoć z tego powodu większość gier nie chodzi. Do tego ofc. nie można grać przez internet. Nie wiem niestety jaki jest to napęd, oraz jaki soft.

Chciałbym za to, w miarę możliwości (wiem, że trochę mało informacji, ale może wystarczy na wstępną ocenę sytuacji) dowiedzieć się, czy nie jest to problematyczna "usterka". Czy da się to łatwo naprawić? Czy trzeba byłoby go przerabiać (gdzieś słyszałem, że przeróbka 360'tki to ok 200zł)? Czy jest to kwestia tylko fizycznie "ręcznych" zmian w oprogramowaniu i można normalnie grać?
    Czy da się przywrócić ew. tego X'a do stanu takiego, w którym bez problemu można grać przez Xbox Live po necie? Bo szczerze mówiąc nie wiem, czy zebrał gdzieś bana. Wiem, że ponoć wykrywa konsole jako piracką i nie można softa zupdate'ować. Tyle wiem niestety.

I przy okazji, czy na piratach da się też bezproblemowo grać przez neta? Wiem, że pytanie wałkowane milion razy, ale chodzi mi bardziej o to, że kumpel ponoć pyka na jakichś pirackich serwerach. Więc i banem nigdzie chyba nie ryzykuje, czy tak?

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc i info. Z góry dziękuję i pozdrawiam ;). Tomek

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    dowiedz się najpierw jaka jest data wyprodukowania konsoli bo jeśli wcześniejsza niż wrzesień 2008 to nawet się nie fatyguj po nią.

Sawo90 lubi to.
  4. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Im starsza konsola tym większa szansa na wystąpienie RROD'a lub innych błędów które unieruchamiają konsolę, dlatego tak jak pisał z0nk31 nie warto wywalać kasy na konsole zbyt stare + dokładać dodatkowe pieniążki na przerabianie jej...

1. Przeróbka napędu Xboxa to LT+3.0 - daje możliwość gry po LIVE (jest to zmiana firmware napędu DVD aby odczytywał kopie)

2. Przeróbka konsoli JTAG/RGH - nie ma możliwości gry po LIVE ( fizyczne wlutowanie chipa do konsoli -umożliwia odpalanie gier bez napędu z dysku twardego wewnętrznego/zewnętrznego). RGH daje Ci możliwość gry po sieci (LINK) w gry mające System Link.

Sawo90 lubi to.
  5. Sawo90

Sawo90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie wydaje mi się, by była starsza niż 2008. podpytam. w każdym razie w tym wypadku trzeba byłoby ją po prostu przerobić którąś metodą, by dało się zaktualizować software? gdyż główne problemy to właśnie brak możliwości update'u przez co gry nie działają. i niemożność grania w sieci (ale to drugoplanowy problem).

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jak nie można zaktualizowac softu to naped wymieniony na inny niż być fabrycznie. Sprawdź datę produkcji i naped jaki jest w konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum