Pytanie o XBL

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Cześć

Mam do was pytanie odnośnie XBL wiec nie wiem:
- Jak się podłącze do neta to na jakim serwerze polskim czy angielskim bo nie rozumiem tych serwerów
- Jak się podłącze na angielski to wszystko będzie po angielsku napisane ??
Proszę o odpowiedzi
 

hanzo47

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma polskiego live. Zostają Ci kraje, które posiadają tą usługę Xbox.com | Xbox LIVE (tu masz ich liste). Oczywiście najlepiej zalogować się na Wielką Brytanię lub USA (tak jak pytałeś będziesz miał xbox live po angielsku), bo jak się zalogujesz np. na Danie czy coś będziesz miał po Duńsku :D
 

ChicLetsBounce

Użytkownik
Użytkownik
1.Czytaj odp Hanzo
2.Jeśli zarejestrujesz się na np. USA albo UK masz wszystkie działy dotyczące XBL po angielsku np. marketplace. w przypadku rejerstracj na Danię masz po duńsku. A działy takie jak Moja Konsola Xbox masz wciąż po polsku.
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
żeby nie zakładać nowego tematy spytam tu

Czy przy rejestracji konsoli do XBL, trzeba zmieniać region konsoli na UK czy może zostać PL?
 

Loowoo

Użytkownik
Użytkownik
Mysle ze post tutaj pasuje, moje pytanie polega na tym.

Jak zarejestrowac zeby grac?
Rejestracja poprzez VPN oraz jesli wybiore USA to bede musial dokupywac USA MS pointy?
Czy mozna bez VPN zarejestrowac sie na inny kraj?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
żeby nie zakładać nowego tematy spytam tu

Czy przy rejestracji konsoli do XBL, trzeba zmieniać region konsoli na UK czy może zostać PL?
Trzeba zmienić
 

maxan

Banned
żeby nie zakładać nowego tematy spytam tu

Czy przy rejestracji konsoli do XBL, trzeba zmieniać region konsoli na UK czy może zostać PL?
Tyle postów masz nawalone a nawet nie wiesz jak się zarejestrować na xbox live . - szok ;P Wystarczy przeczytać pierwszy lepszy poradnik i wszystko jasne !! .
 

cules100pro

Świeżak
Świeżak
Ja mam taki problem gdy rejestruje sie na Xbox Live i akceptuje warunki (Klikam na akceptuj) konsola przycina sie i na nic nie reaguje. Dodam ze konsola jest nowa kupiona kilka dni temu.


PS. Dodam ze przy testowaniu połonczenia z Xbox---->Siec---->Internet----> Tutaj pokazuje mi trojkat ostrzegawczy i zielone kropki----> Xbox Live
Po czym za chwile wyskakuje info "Mozesz połonczyc sie z Xbox live lecz biezaca konfiguracja sieciowa moze ograniczac zakres dostepnych elementów."
 

Do góry Bottom