1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie o XBL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dramat, Styczeń 17, 2011.

1. dramat

dramat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie! domyslam sie ze pytania ktore zaraz zadam pojawialy sie juz wczesniej an forum ale niestety nie moge ich odszukac wiec pozwolilem sobie zalozyc ten temat
    Pytanie pierwsze: Jak moge zalozyc konto XBL?? kupilem na allegro xbox live 12m gold, koles przeslal mi klucz na maila ale nie ma zadnych instrukcji jak zalozyc konto i gdzie go wpisac :p
    Pytanie drugi: Jesli kupilem od znajomego Xboxa ktory jest przerobiony (od jakiegos roku) i nigdy wczesniej nie byl podlaczony do internetu... to jak teraz zaloze konto na XBL i bede gral na oryginalach to dostane bana??
    Pytanie trzecie: Czy jezeli by mi zbanowali konsole to nie bede mogl na niej w ogole grac?? czy tylko na XBL??
    Domyslam sie ze te pytania nie jednego z was rozbawia :p ale kupilem xboxa wczoraj i jeszcze tego nie ogarniam :)
    ps. slicznie gdziekuje za udzielenie odpowiedzi:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    ad1 wejdz w swoj profil io bedziesz tam mial opcje Dolacz do xbox live
    ad2 tak, mozesz dostac bana, bo ms wykrywa przerobke, a nie czy plyta jest oryginalna czy nie
    ad3 bedziesz mogl grac tylko offline

4. dramat

dramat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziekuje za szybkie udzielenie odpowiedzi! no kurde moglem wejsc na to forum przed kupnem konsoli od znajomego...

5. TDR125PL

TDR125PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    i nie bd korzystal z dysku

6. ramoon

ramoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    Jak nie bedzie mógł korzystać z dysku co ty wygadujesz...osoby po banie od dasha 9199 mogą korzystać z dysku instalować na nim gry itp

7. dramat

dramat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak to nie bede korzystal z dysku?? a co tez mi zbauja i nie bedzie dzialal?? ;/ no ladnie kurde... moja konsola elit(czarna) ma do gory dysk 120GB HDD... czyli jak dostane bana na xbl to dysk do wyrzucenia?? nie bedzie mozna na nim zapisywac sejwow ani gier??

a i jeszcze jedno pytanie z innej beczki:p zapisalem gre na konsoli a i tak zeby ja odpalic musze wlozyc plyte... to po co ja zapisywac?

8. ramoon

ramoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    Płytka w napedzie jest wymagana do autoryzacji ale gra bedzie odczytywana z dysku takze oszczedzasz w ten sposob laser...TDR125PL źle ci napisał...kiedys tak bylo ze jak dostales bana na XBL to nie mogles instalowac gier na dysku ale sejwowac itp mozna bylo od dasha 9199 jest ta mozliwosc odblokowana i osoby po banie moge instalowac gierki na dysk takze nic sie nie boj wszystko bedzie smigac

9. dramat

dramat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  10. dramat

dramat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moi drodzy jeszcze jedno pytanko:)
    wlasnie "chyba" udalo mi sie przedluzyc funkcjonowanie XBL z 1miesiaca probnego o kolejne 12m (zakupilem XBL gold na allegro)... wpisalem kod i wszystko cacy ale gdzie moge sprawdzic czy faktycznie moge teraz korzystac z live przez 13miechow?? dzie to jest napisane ile czasu jeszcze zostalo?

Wczytywanie...

Poleć forum