1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o xbox 360 premium

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez soonyony, Marzec 1, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. soonyony

soonyony Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie ponieważ chciałbym zakupić i raczej zdecydowałem się na xbox 360 premium
    Tylko teraz mam pytanie słyszałem o tym całym Rod i mam pytanie Czy da się jakoś przeczytać na pudełku kiedy xbox został wyprodukowany ?
    I z kiedy nie kupować ?? (tz. od kiedy są produkowane bez wad xbox)

I jeszcze słyszałem że lepiej kupować z Falcon albo jasper (bo jes podobno mało awaryjny na RoD) czy jakoś tak czy da się to sprawdzić przed kupnem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mixiu360

mixiu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli kupujesz nówkę to na pewno masz Falcona.

4. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zajrzyj do działu dla początkujących: http://x360iso.org/informacje-dla-poczatkujacych/

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum