1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o Xbox 360 z przeróbką ixtreme 1.6

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez otik00, Wrzesień 28, 2012.

1. otik00

otik00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Właśnie kupiłem xboxa 360, który wg opisu aukcji ma przeróbkę 1.6 oraz zaktualizowany dashboard.
    Mam teraz pytanie które gry będę mógł na tym odpalić, chodzi mi do jakiego okresu czasu (data wydania).

Z tego co wyszukałem to flash został wydany w maju 2009, więc pewnie do tego czasu mogę cokolwiek działać...

Chwilowo nie planuję aktualizacji do 3.0 i tak jest multum gier do ogrania, do tego czasu.

Dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    gier xgd3 i z zabezpieczeniem ap 2.5 nie odpalisz na tym, reszta bedzie dzialac ale ja bym jednak proponowal przerobic na lt 3.0 i miec swiety spokoj

4. otik00

otik00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem że najlepiej byłoby przerobić dalej, ale na tą chwilę nie mam środków, a samemu pewnie nie będę potrafił :)

Wczytywanie...

Poleć forum