1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Megaton90, Styczeń 8, 2013.

1. Megaton90

Megaton90 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Legnica
    Witam
    chciałbym się dowiedzieć czy jeśli posiadam przeróbkę L.T.3.0 i podłącze Xboxa pod internet to coś się stanie? Chodzi mi o to bym mógł połączyć się z internetem i przeglądnąć aplikację Xbox Live. Nigdy nie podłączałem swojego Xboxa więc nie wiem co tam jest czy coś się stanie itp...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Deadpool

Deadpool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nic się nie stanie, jak na chwilę obecną. Jeżeli konsola nie była zbanowana i ma tylko LT 3.0 to będzie dobrze. Jak mówiłem to na chwilę obecną bana nie powinieneś dostać.

EDIT: Od 4 lat(chyba) nie było fali banów za przeróbke, sam mam kumpla, który tak gra, ma golda itp.

4. alfamaniek

alfamaniek Banned XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk,jura krakowsko-częstochowska,okolice ;-)
    Ja mam znajomych co od 2 lat grają na live + internet i z przeróbką na LT 3.0 i do tej pory wszystko OK co do ban-a .Chociaż i sam ost. gram podłączony do netu + gold wykupiony / przeróbka na LT 3.0/ i jestem zadowolony bo tanio to wychodzi granie ... :rolleyes-new:

Wczytywanie...

Poleć forum