1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o Xbox live

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Hubi_Devil, Listopad 4, 2008.

1. Hubi_Devil

Hubi_Devil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich wlasnie kupilem sobie xbox 360 arcade i podnono posiada ona 3 miesiace darmowego XBL... ale jak proboje polaczyc sie z XBL to nie moge ;/ co mam zrobic zeby odblokowac go ??

PS : prosze na mnie nie wyzywac typu : ze jestem glupi i ze mam poszukac na forum bardzo mi zalezy na czasie aczkolwiek nie mam go zawiele :) z gory dzieki za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Odp: Pytanie o Xbox live

A przynajmniej skonfigurowałeś internet? Za pomocą czego łączysz się z internetem w xboksie?

4. rudix

rudix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Pytanie o Xbox live

aby dokonac owej operacji nalezy:

1.kupic najzwyklejszy kabel lanowy ( koncowka rj-45) i polaczyc z pc
    2.skonfigurowac polaczenie ( poszukaj w google w zaleznosci od neta)
    3.http://www.mojekonsole.pl/forum/index.php?topic=65.0

Wczytywanie...

Poleć forum