1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o Xtival XBL

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Belic, Listopad 28, 2009.

1. Belic

Belic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Witam mam pytanie jakich kont dotyczy Xtival? np(USA,Kanada....).pozdrawiam i czekam na odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. DMN

DMN Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    27(niektóre serwisy podają 25)-30 listopad EU, 20-23.11 USA

4. Belic

Belic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Posłuchaj a czy mógłbyś dać mi linka do któregoś z takich serwisów co pisze od kiedy do kiedy? Nobo mówisz "że niektóre serwisy...." daj linka do takief info.pozdrawiam

5. Dawid3541

Dawid3541 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    POTRZEBUJE POMOCY !! a stwierdziłem, że nie będę zakładał nowego wątku mianowicie:
    Przy odzyskiwaniu Game-taga, w polu jak już wpisałem Imie,Nazwisko,Telefon itd.. daje Dalej (akceptuj czy tam Login) a tu nagle ZONK błąd: Nie można się połączyć bo coś tam 80153003.
    Odrazu mówię, że Podłączony do neta jestem ale mam problemy ze zrobieniem konta na Xbox Live (męcze się od południa) PROSZE POMOCY !!

Wczytywanie...

Poleć forum