1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o zakup konta z microsoft points na allegro.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grobla95, Kwiecień 27, 2012.

1. grobla95

grobla95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam pytanie. Chce sobie kupic dodatek Euro 2012 do fify ,oraz aktywowac sobie mozliwosc gry online w takich grach jak np, AC Revelations, Battlefield 3 i Fifa 12 (trzeba kupic kod za 800MP). I mam pytanie czy jak kupie na aukcji na allegro konto silver na którym dają mi 4000MP czy bedzie sie z niego dało aktywowac mozliwosc gry online w te gry ? Bo dodatek raczej sie da kupic, ale nie wiem jak z tymi kodami. Oczywiscie kody mi potrzebne bo gry nie są oryginalne.
    Oto link do akucji : 4000 MSP POLSKA MICROSOFT POINTS PL AUTOMAT 24/7 (2276723920) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Będzie wszystko działać.

4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Z tego co niektórzy pisali będziesz potrzebował triala na 48h aby skorzystać z usług sieciowych tych gier na tym koncie (domyślnie jest ono silver/darmowe).

5. grobla95

grobla95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    O co chodzi z tym trialem na 48h ??

6. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Chodzi o zakup online passów. Nie da się ich kupić w markecie tylko trzeba uruchomić grę i wejść w multi. Gra wykryje że nie masz Online Passa i pozwoli go zakupić. Jeśli nie będziesz miał golda/triala to nie połączysz się z multi a co za tym idzie nie kupisz Passa. Mam nadzieję że wystarczająco jasno to opisałem. Nigdy jednak tego nie robiłem więc nie dam sobie ręki uciąć. W razie czego przygotuj się na taką ewentualność. Triala 48h można wychaczyć za darmo (gdzieś tu na forum jest chyba poradnik jak).

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum