1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o zapis gier na pendrive

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez DarthOne, Czerwiec 4, 2016.

1. DarthOne

DarthOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Witam. Jako że nie znalazłem w dotychczasowych tematach tego zagadnienia, to pytam tutaj: Czy można na pendrive USB 2.0 podpiętym pod Xbox 360 FAT zapisywać i grać w pliki gier pobranych ze sklepu i różnego rodzaju DLC? Wiem, że na XO nie da się zapisywać, ale nie wiem, jak wygląda sprawa z X360.

2. Lotnik421 Xbox One

3. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Da się. Musisz tylko tak samo zainstalować grę, dokładnie tak samo. Tzn, jeżeli zapis był z gry która ma instalację na dysku to nie zobaczy Ci save w momencie odpalenia gry z płyty.

DarthOne lubi to.
  4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Co ty gadasz ? Gre mozna mieć na plycie, save na dysku, aktualizacje na pendrive a na jeszcze kolejnym pendrive dlc i wszystko bedzie działać.

Ps. Na xo też można zapisać gre i dlc na dysku usb wiec i na pendrive też sie powinno dać ale oczywiście musi miec 256GB+

DarthOne lubi to.
  5. p_bladek

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No popatrz, a mi nie chce przeczytac save na grze uruchomionej z płyty, jeżeli go zrobiłem przy grze zainstalowanej na dysku, i na odwrót. Przy czym nie ma znaczenia gdzie trzymam savy ( czy na dysku, czy na penie) Gadam to co jest faktem na mojej konsoli.

6. krzys1190

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Po odpaleniu gry wyskakuje zawsze pytanie gdzie zapisac/odczytać zapis.

7. p_bladek

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Owszem, ale kolega pytał o przeniesienie save-ów. U mnie jeżeli jest inny typ instalacji niż ten z którego jest save, konsola komunikuje że nie ma go wogóle i proponuje zacząć rozgrywkę od nowa.

8. krzys1190

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nigdy sie z czyms takim co opisujesz nie spotkałem.

Wczytywanie...

Poleć forum