1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie od przyszłego posiadacza :-)

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez harny, Luty 3, 2009.

1. harny

harny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie
    Mam nadzieje ze jeszcze zajrze na forum czesciej niz sobie wyobrazam, ale po przeczytaniu troche postow i zanim nabede konsole to mam pare pytan - moze i prostych ale dla mnie ciekawych
    Kupuje nowa nie przerobiona konsole i beda pewni uzywane na niej oryginały :)

1. czy jak kupie legalna gre to moge ja zainstalowac na dysk twardy? to czy jak zechce w nia zagrac musze miec płyte czy odpali z dysku ? jak to wyglada z punktu obsługi ? i do czego sluzy hdd w konsoli?
    2. Czy majac monitor komputerowy z wyjsciem analogowym i cyfrowym podepne pod nia konsole ?
    3. Ile zajmuja srednio sejwy od gier, patrzac na xboxa z karta pamieci ta 256mb - chodzi o zapelnienie karty
    4. 700 zl bez hdd 1000 z hdd w empiku - co brac dla dzieciaka 10 letniego ?

Z gory dziekuje za odpowiedzi
    Jesli pomylilem dzialy to przepraszam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. do każdego odpalenia gry potrzebny jest DVD w napędzie. Dysk służy do instalowania gier, dem, savów, filmów. Jest większy komfort grania z zainstalowaną grą na dysku. Konsola działą ciszej - czyta dane tylko z HDD
    2. Tak podepniesz. ALbo przez DSUB albo DVI w zależności od upodobań ;)
    3. Różnie zależy od gry 10-20-50MB
    4. na początek 700zł bez HD potem ewentualnie dokupić dysk, za resztę kup jakieś porządne gierki.

4. x-ziomek

x-ziomek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    poczytaj sobie zamiast zadawac durne pytania

5. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    No mogę ci odpowiedzieć na pierwsze i czwarte pytanie.
    ad1. Po zainstalowaniu każdej gry (nieważne czy orginału czy kopii) , aby ją odpalić musisz mieć płyte w napędzieW wystarczy włożyć płytę a xbox odczyta gre z dysku

ad.4 Zdecydowanie bierz z dyskiem, ponieważ możesz zapisywać gry na hdd i odpalać je niekatując napędu i płyty

6. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kup kabel VGA bigben jest świetny :)

7. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Co tak drogo? Premium stoi za 850zł, a nie 1000zł. Przyznaj, bierzesz to bardziej pod siebie niż pod syna :D Co do dysku, to przydaje się też, kiedy chcesz ściągnąć dodatki do gier (niekiedy są darmowe) oraz gdy ty czy twój syn (czy jeszcze kto inny) chcecie grać przez sieć np. w takie Call of Duty. Pamiętaj, że jak chcesz grać przez sieć, musisz kupić abonament Gold na xboksa, który kosztuje +/- 130zł rocznie i jest dostępny w postaci zdrapki na allegro.

8. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie kupuj Elite :] Kup 60gb premiuma za 800 złotych :] Masz połowe mniej GB, ale ja mam 4 płyty zgrane muzyki, 3 gry i mam 13 GB (+ 4 demka :))

9. harny

harny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi, wiem wiecej juz
    "Nefarod" biore to dla syna, ja nie mam czasu grac, a jak juz mam chwilkę wolnego to wole usiaść nad ksiazka :) - biore to dla syna bo mnie katuje o jakis sprzet do grania (nie kupie pc za 1500-2000 by pograł)
    Konsola raczej nie bedzie podpięta do netu, brak internetu w pokoiku -)

^sloniu czy majac monitor lc19` tylko z wejsciem analogowym jak podepne do tego konsole to strace na jakosci, czy obraz bedzie ładny? na tym kabelku ?

Pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz za odpowiedzi
    Juz wiem bedzie jednak z dyskiem z uwagi na "katowanie napedu" jak ktos napisal

10. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja aktualnie mam podpiętego XBOX'a zwykłym D-SUBem i różnica w jakości między HDMI jest niewielka ale widoczna.

Wczytywanie...

Poleć forum