Pytanie od świeżaka - profile i przerobiona konsola

maxi_kaz

Świeżak
Świeżak
Jak zwykle pewnie po okresie choinkowym pojawiło się sporo świeżaków do których i ja się zaliczam :)

Kupiłem przerobioną konsole w atrakcyjnej cenie i pojawiły się pierwsze pytania. Wcześniejszy właściciel powiedział mi że konsola jest przerobiona RGH + Ixtreme Lt 3.0 i jak będę grał przez Internet to konsola może zostać zbanowana. Kontrolnie wiec nie podłączałem jej do Internetu ;) ale niestety bez podłączenia do Xbox live profile które są tylko na hdd nie zapisują ustawień z gry. Jak to zrobić sprytnie żeby nie dostać bana i mieć możliwość stworzenie odpowiedniego profilu żeby można było normalnie grać choćby na oryginalnych grach.

z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za pewnie trywialne pytanie ;)
 

marstyle

Użytkownik
Użytkownik
pierwsze slysze, ze ustawienia gry sa zapisywane tylko i wylacznie przy podlaczeniu konsoli do xbox live ;p
 

maxi_kaz

Świeżak
Świeżak
W takim razie może to lepiej doprecyzuję, jak się loguje na profilach stworzonych na dysku, wszystkie gry które posiadam informują mnie że trzeba się zalogować do xbox live jeżeli rezygnuję z tej opcji to np. Your Shape serwuje mi informację ze twoje ustawienie itp nie zostaną zapamiętane, a granie i ustawianie od początku wszystkiego jest trochę męczące ;)

Kombinuję i kombinuję dodaje usuwam konta itd, czy może być tak że niektóre gry wymagają xbox live żeby zapisać ustawienia? We wspomnianym Your Shape muszę za każdym razem tworzyć nowy profil do ćwiczeń mimo że jestem zalogowany na lokalny profil te ustawienia nie są zapisywane.

Mam nadzieję że ktoś mi pomoże w temacie.

Okazuje się że nie jest to tylko mój problem :) Games That Require Live To Save - Scenyx Entertainment Community
tak jak wyżej pomogło ustawienie logowania za pomocą Kinecta Logowanie za pomocą Sensora Kinect | Automatyczne logowanie do konsoli Xbox | Identyfikator Kinect

Problem został rozwiązany :)
 

Do góry Bottom