1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odn kart debetowych (mBank) i płatnościami nimi.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MrDraiger, Maj 24, 2011.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Witam, jakiś czas temu założyłem sobie własne konto w mBanku (izzykonto z oczywistego powodu) co polecili mi tutaj forumowicze, jestem im cholernie za to wdzięczny, ta wygoda jest nie do opisania : D Teraz mam takie pytanie, czy kartę którą dostałem (debetową) Visa Electron mogę używać tak jak kredytową, np zapłacić za zakupy w takim Polo Markecie (czysta abstrakcja, przykład) mogę zapłacić tą kartą debetową? Że przesunę kartę, wpiszę pin i jazda? Czy do tego konieczna jest karta kredytowa? I Jeszcze jedno podobne pytanie, na angielskich sklepach jako forma płatności jest Credit or Debit Cards - tam są loga Visy, Mastercarda i tak dalej, to mogę tam podać numer swojej karty i zapłacić za zakupy tą debetówką? Sklep czy system sam wtedy przeliczy złotówki na funty brytyjskie i sam odliczy potrzebną ilość? Za pomocne posty oczywiście dziękuję : )

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kip0mek

Kip0mek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Okolicach Lublina
    karta debetowa i kredytowa to co innego :p jezeli do zaplaty jest potrzebna k. kredytowa to musisz ja miec, a jak debetowa- czyli ta co ja dostales to na loozie placisz :p Te nowe karty maja tam cos takiego ze z daleka przesuwasz i juz zaplacone, poczytaj powinienes tam dostac taka 'ulotke'. A to ze pisze 'visa' to nie patrz. Kredytowa i debetowa to co innego :D. Sam mam konto dopiero od stycznia. Niezmiernie wygodna opcja, w iPKO akurat mam ;p

4. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    No tak tak, ale czy kartą debetową zapłacę za rachunki typu paypass czy gdy jest opcja w necie płatności kartą to czy też z niej skorzystam mając debetówke?

5. Kip0mek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Okolicach Lublina
    Hm.. debetowka do internetu Ci sie nie przyda, w sklepach nia zaplacisz ;p

6. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ale weź sam wejdź na amazon.co.uk daj cokolwiek do koszyka, wpisz jakiś tam adres i dojdź do płatności, będzie tam opcja Credit or Debit Card co przedszkolak przetłumaczy karta kredytowa lub debetowa, więc może jednak się da? Sory za takie zawracanie gitary ale swoje konto mam aktualknie puste, więc pomyślałem że ktoś już płacił debetową w ten sposób lub jest obadany w temacie.

Sent from my E15i using Tapatalk

7. Kip0mek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Okolicach Lublina
    No wiec jak tak pisze to zapewne da rade zaplacic :p nie moge Ci dac gwarancji, bo nie placilem tam ;]

8. potworny_kazik

potworny_kazik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    wydaje mi się, że zarówno debetówkami, jak i kredytówkami zapłacisz za zakupy w necie.

9. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    "Kartami debetowymi raczej nie można dokonywać transakcji przez Internet, ale nie jest to regułą. Wyjątek stanowi większość kart debetowych VISA, w Polsce wydawanych np. przez banki Inteligo, Lukas Bank, Millennium Bank, MultiBank, Kredyt Bank, Polbank, mBank, BZWBK czy Deutsche Bank, a także karta debetowa MasterCard Debit wydawana przez bank Pekao SA, Inteligo i Alior Bank."

10. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Rower, poszedłem po rozum do głowy i znalazłem to co Ty skopiowaleś, tylko że wcześniej. Nie mniej, dzięki za pomoc.
    Sent from my E15i using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum