1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnoście Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wawrzyn, Lipiec 27, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. wawrzyn

wawrzyn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kielce
    Witam serdecznie. Mam pewien problem który mnie nurtuje od dość długiego czasu. Mianowicie...
    Mam konto offline i na nim savy gier, pkt i to wszystko na czym mi zależy.
    I pewnego dnia wpadłem na pomysł połączenia kons0oli pod internet tak więc zrobiłem ale jakoś dziwnym fartem utworzyłem nowe konto. I teraz mam 1 (offline) i 1 (online) i mam tam Xbox Live Gold (przez miesiąc za free)
    MOJE PYTANIE nr 1.
    Czy mogę z tego konta offline utworzyć konto online tak aby nie stracić tych GR i savow itp.?
    MOJE PYTANIE nr 2.
    czy jak już zrobię z konta offline konto online to ten xl GOLD przejdzie mi na to 2 konto, np. jak skasuje to stare?
    Proszę o szybką odpowiedź i dziękować będę tylko za konkretne odpowiedzi.
    NIE WIESZ NIE PISZ !:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    1.tak, naciskajac przycisk XBOX GUide bedac zalogowanym i klikajac polacz z usluga xbox live
    2.masz po miesiącu na 3 rózne konta xbox live

4. wawrzyn

wawrzyn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kielce
    Ale jak tak brałem to wtedy podaj cośtam tag itp. A skoro nie jestem zarejestrowany na xbox.com tzn jestem ale to an to 1 konto online a jak na koncie offline klikne to bede musial 2 konto zakladac na xbox.com?
    Jak po miesiącu? Ja zadałęm pytanie CZY XBOX LIVE GOLD przejdzie mi na to 2 konto którę utworzę ? Bo nie chce sytracic tego GOLDA

5. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    na kazdym xboxie mozna zrobic 3 konta i na tych kontach bedzie 1 miesiac XBL za frajer ^^

a jak masz te konto offline to mozesz z paluszkiem w ***** zrobic je online i nie stracisz save itp i bedziesz mial miesiac gold'a za frajer

6. wawrzyn

wawrzyn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kielce
    dobra poradziłem sobie. Wielkie dzięki wsyzstkim za pomoc. Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum