1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie AC Brotherhood

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BushyAxis793, Lipiec 22, 2011.

1. BushyAxis793

BushyAxis793 Znachor Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raszków
    Witam, mam może dość nietypowe i niektórzy powiedzą durne pytanie.Bo tak kupiłem oryginalnego ACB w Media Markt no i na odwrocie są 3 ilustracje z podpisami. Pierwsza pokazuje Ezio z bractwem, potem od lewej są maszyny bojowe no i po prawej bogaty wybór postaci do gry "wunikalnym" świecie-coś w tym stylu. Ale konkretnie chodzi mi o ten zwrot "wunikalnym", czy ktoś z was też spotkał się z takim błędem:confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mikiqwe to jest forum o xbox a nie o ortografii ....

4. Sevcio

Sevcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Głogów
    Co kogo obchodzą tutaj błędy ortograficzne? Człowieku, nie interesuj się literówkami, tylko graj ;)

5. BushyAxis793

BushyAxis793 Znachor Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raszków
    Dobra, dobra rozumiem...Tylko chciałem się dowiedzieć czy to wina Ubisoftu, czy tłumaczy-->Zapędziłem się:(

Wczytywanie...

Poleć forum