1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie Bana i reszty ????

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez swiatol, Listopad 15, 2009.

1. swiatol

swiatol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam serdecznie wszystkich użytkowników xbox 360 forum mam parę pytań odnośnie konsoli xbox 360 przerobionej iExtreme 1.6 nie podłączanej do xbox live przez jakieś 85 dni posiadam dysk twardy 20Gb nie dostałem nigdy :ban a . Mam pytanie chciałbym zakupić nowego Xbox-a model jasper może być z dyskiem albo bez ponieważ zawsze mogę przełożyć stary pytanie dotyczy czy profil mój prywatny i save w tej nowej nie przerobionej konsoli będzie aktywny czy trzeba będzie tworzyć nowy , czy moje osiągnięcia oczywiście uzyskane na kopiach gier pozostaną czy znikną . Proszę serdecznie o odpowiedź pozdrawiam

swiatol

2. Lotnik421 Xbox One

3. DevNull90

DevNull90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wroo
    Jeśli masz save i osiągnięcia na dysku to oczywiście że będą działały na innej konsoli. Dlaczegóż by nie?? :)

4. misiekmr

misiekmr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Profil zrzucisz sobie będzie działał :) .

DevNull90, sekundy :p

5. swiatol

swiatol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dzięki wszystkim za tak szybkie odpowiedzi jest to najlepsze forum w sieci

6. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Wybacz ale napisałem iż info pobrane z innego forum nie pragnę nikogo plagiatować. Na PEBie nic nie pisałeś iż zabraniasz przenoszenia tej info dalej, no i na koniec wcale nie napisałem iż to moje. Przepraszam jeżeli uraziłem chciałem tylko pomóc innym szukąjacym info o Banie

Wczytywanie...

Poleć forum