1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie bana na live.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez qwertzy, Listopad 9, 2009.

1. qwertzy

qwertzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Ostatnio zostałem zbanowany na Live, sprawa jest taka że zostałem zbanowany ale "nie odebrałem" oficjalnego powiadomienia ponieważ się nie połączyłem z siecią. Nadal konsola działa normalnie i można na niej instalować gry itd.

Stąd moje pytanie:

Czy jak teraz będę grał na odłączonej od neta konsoli, która fizycznie nie jest zbanowana to zapisze mi osiągnięcia gdy potem przeniosę dysk na inna, nową konsolę? Gdyż słyszałem że na zbanowanej konsoli nie można nabijać acziwmentów itd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. p9p

p9p Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skąd wiesz że zostałeś zbanowany na Live :eek:
    jaki masz ixtreme

4. qwertzy

qwertzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gdyż mam nówkę sztukę xboxa, a na infolinii powiedziała mi pani że nie posiadam na niego gwarancji (mimo iż jeszcze parę tyg. temu były 3lata)

edit:
    1.6 A TO COŚ ZMIENIA DO MOJEGO PYTANIA? Czy po prostu chcesz się dowiedzieć...

5. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Spróbuj zadzwonić jeszcze raz, bo jest taka jedna babka która chyba nie ma pojęcia o czym mówi. Jak odbierze inna i powie ci to samo to pewność że masz bana. Osiągnięca przeniesiesz, ponieważ masz zbanowaną konsole, a nie profil.

6. Damoo94

Damoo94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Znowu ten sam temat...
    Ban jest tylko na konsole, nie na konto na XBL ;)

Wczytywanie...

Poleć forum