1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie bana

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tomek2010, Styczeń 20, 2010.

1. Tomek2010

Tomek2010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam małe pytanie a więc brat kolegi mojego kolegi dostał bana na pewnym forum pisało "Date the ban will be lifted: Nigdy" ale wszedł sobie na to forum przez inną przeglądarkę i nie ma nic o tym banie więc założył sobie jeszcze raz konto. Jak to jest możliwe przecież dostał bana?? Więc mam rozumieć że bana dostaje się na przeglądarkę czy jak to jest??

Zły dział wiem proszę o przeniesienie

P.S

Wczoraj 23:55 <Mgpapol11> Mam małe pytanie a więc brat kolegi mojego kolegi
    Wczoraj 23:55 <Mgpapol11> wyrąbisty tekst

dzięki:D ale mógłbyś napisać o co kaman z tym banem on jest tylko na przeglądarke??

2. Lotnik421 Xbox One

3. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    pewnie zresetowal router, co za soba niesie zmiane IP w neostradzie... nie ma czegos takiego jak ban na przegladarke

byc moze byl to ban na "okreslony czas"

bana mozesz dostac na konto i IP na forum... ja np przebywalem na darkwarez... byli tam niesamowici ludzie za mojej kadencji ;) ale dostalem bana :) mam juz go 3 lata i zdjac mi nie chca (mam stale IP ;/)

edit: mowisz ze brat brata kolegi ktory jest bratem kolegi ktory ma zajeb*cie cycata siostre i jej wlasnie brat jest Twoim kolaga ma taki przypadek? nie krec, tylko powiedz ze Ty :D

4. Tomek2010

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To chyba wszyscy zdążyli rozkminić.
    No fakt neostrada :D

5. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Zazwyczaj bany nakładane są na konto. Jeśli zczają, że kolega kolegi kolegi kolegi zalozyl drugie konto dostanie bana na IP i juz naprawdę nie wejdzie, chyba ze ma neostradę ;)

6. Nesta

Nesta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Sprytne fora, tzn. takie pro nadają bany na pierwsze kilka cyfr z ip, mam neo i wiem coś o tym ;), dzięki sobie opracowałem sprytny skrypt na serw takiego gostka w sampie, chyba ze dwa lata temu, który nie banuje na całe ip, tylko na 4-5 cyfr które jest niezmienne.

7. Tomek2010

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ok już wszystko wiem dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum