1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie BANA

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Belic, Luty 21, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Belic

Belic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Witam jestem tu nowy i niestety szukałem odpowiedzi na moje pytanie ale jej nie znalazłem może tutaj znajde.Oto pytanie:

Czy jeżeli konsola zostanie zbanowana i potem odbanowana to będe miał stary gamer tag czy będe musiał robić nowego? Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    nie pisz takich rzeczy ze nie znalazles bo wszystko tu znajdziesz i akurat odpowiedz na twoje pytanie tez sie znajdzie..opcja szukaj nie boli..........konsola zbanowana nie bedzie nigdy odbanowana..cza kupic nowa:). ewentualnie wymieniac srodek

4. manhunt13

manhunt13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Inowrocław
    Banowana jest konsola, nie GamerTag i profil czyli jak dostaniesz banana i wymienisz konsolkę wystarczy że przełożysz kartę pamięci/dysk i wszystko będzie git :]

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum