1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie Forza Motorsport 3

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez krzysiekao14, Lipiec 29, 2010.

1. krzysiekao14

krzysiekao14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Cześć mam małe pytanko odnosnie tej gry co w temacie czy moge grac tylko z 1-ej dvd czy obydwie są potrzebny i ogólnie nadaje się to do grania bo ostatnio żyłem tylko serią Gran turismo :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Na drugiej masz samochody i trasy, grajac tylko z 1 dvd ominiesz te samochody i trasy, lecz co za problem zainstalować 2 dvd na pendrive

4. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    2 DVD zajmuje chyba jedynie 1.5GB to pendrive 2 GB powinien starczyć.

5. krzysiekao14

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Aha to w takim razie 2 DVD to zainstaluje na HDD bo pena miałem ale już nie mam bo zostal w anglii a nadaje sie ta gierka coś ?

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak nadaje, w tym momencie nie ma lepszej gry tego gatunku. obowiązkowo kierownica

7. krzysiekao14

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Nie no na xboxa dopiero co się przesiadłem z Playstation 2 na którym grałem w Gran Turismo 4 i przeszedłem ok. 80% gry czy w Forzie tez są wyścici tzw. Endurance ze sa np po 99 okrążeń itp ?

8. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Takie krótsze są.
    Ale nie ma takich 12 , lub 24 godzinnych jak w GT4 :D

9. Mikutek1234

Mikutek1234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    opole
    Forza motorsport 3 dobra gierka . Polecam:D

10. IamDJfromHell

IamDJfromHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Ja niestety odradzam tą grę.
    Jest bardzo niedopracowana pomimo konfiguracji niektórych samochodów zachowują się tak samo jak wcześniej.
    Światła pękają po leciutkim puknięciu nawet 3 km/h.
    Po walnięciu w ścianę z prędkością 400 km/h z samochodu nie byłoby co zbierać ,a zwłaszcza z kierowcy.
    Zauważcie ,że nawet jak wam pęknie przednia szyba ,wejście potem do tjb. środka samochodu jak widzicie kierownicę itp. Szyba nagle jest cała o_O.takie śmieszne błędy ,że płacz dosłownie. Strasznie mało tras , pogoda cały czas ta sama , ani deszczu , ani nocy , dosłownie nic. Teraz żałuję bo m.in Xboxa kupiłem dla tej gry bo myślałem ,że przebije Gran Turismo ;) lecz niestety tak jak przystało Gran Turismo dalej jest na 1 miejscu najlepszego symulatora wyścigów

11. mamooth

mamooth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    No niestety sie z toba nei moge zgodzic kolego.Forza 3 przebija 1000 razy GT4 juz forza 2 je przebijala:D Gdyby zrobili gre w 100% odzwierciedlajaca prawde to nikt by jej nie kupil, z powodu uderzenia 30-40 w sciane i konca wyscigu.Ta gra jest mistrzostwem wg mnie jesli chodzi o zachowywanie sie samochodu na drodze.Polecam wiec ci ja i druga plta tez jest wazna wracajac do tematu:d
    Pozdrawiam:d

12. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    @IamDJfromHell

Forza 3 przebiła dawno GT4. Przypominam, że GT5 jeszcze nie ma :).

Gra jest świetna. Po zdobyciu 20lvl'a odblokowuje się dłuższe trasy. Np Nürburgring 187km. :).

13. vt9st

vt9st Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja czegoś nie rozumiem. Znalazłem grę na forum, i obie płyty mają po 6,5gb około. Druga nie ma tych 2.

14. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Jako stary i dośw. kierowca w realu muszę się z tym nie zgodzić, forza 3 niestety jest niewypałem, nie grałem w GT5 ale z chęcią bym pojeździł. Wdł lepszy model jazdy miał arcadowo-symulacyjny nfs Shift.

15. Ymir

Ymir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wg mnie nigdy nie będzie w pełni realistycznej gry wyścigowej, nawet gdyby pozwalał na to sprzęt. Pomyśl co by to była za gra, w której każda kolizja, nawet ta przy prędkości 50 km/h (w grze to niewiele) kończyłaby się rozbiciem samochodu i zakończeniem wyścigu. W końcu gra ma przynosić przyjemność, a nie ma być symulatorem dla profesjonalnych kierowców.

Teraz z drugiej strony: jestem świeżo po zakupie Forzy 3 i niestety jestem rozczarowany tym, że samochód jest praktycznie niezniszczalny, w tym sensie, że trzeba przypieprzyć 350 km/h w ścianę aby samochód nie był w stanie jechać. Porównam to do Tocy 2 (tej nowszej z 2004 r.), gdzie samochód tracił koła w zderzeniu przy 150 km/h.

Z tego co słyszałem i czytałem, w GT 4 w ogóle nie ma modelu zniszczeń ;)

16. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Witam mam mały problem po zainstalowaniu dysku 2 na dysk twardy dalej nie mam samochodów ani nowych tras

17. dawcioj

dawcioj Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    forza dobra gierka mozesz miec 1dvd dl zeby pograc

18. IamDJfromHell

IamDJfromHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    No w GT 4 nie ma ;) ,ale niestety taka jest prawda zobacz...w NFS Pro Street niby nie ma realistyki prowadzenia takiej jak w Forzie , GT itp ... ale samochód się niszczy ,a nie to co forza..samochód zrobi 3-4 salta i tak pojedzie...nie ważne co w forzie zrobisz:) ... niestety według mnie Forza to badziew :) wybaczcie

19. Cybuch

Cybuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tu muszę się zgodzić, że w forzie model zniszczeń trochę razi w oczy. Można wjechać w samochód przy 200 km/h, odbije się od bandy i pojedzie dalej. Brakuje także zmian pogody oraz systemu dnia i nocy. Jestem pewien że GT5 zmiażdzy forze 3 i jedynie GT5 będzie mogła zagrozić Forza 4. wracając do tematu: nie instaluj najpierw każdej płytki na dysk z poziomu konsoli, tylko podczas włączania gry poprosi Cię abyś włożył drugą płytkę i zainstaluje z poziomu gry ;]

20. Nexx

Nexx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gniezno
    Przed zakupem X'a slyszałem, że kazdy chwali ta gierke. Jednak grajac w nia jakis czas juz stwierdzam, że jednak jest syfiasta. Na wyłączonych wszystkich ulatwieniach (po za automatycznym sprzegłem) auto da sie bez problemow prowadzic, nawet muscle car's, a model zniszczen jak juz powiedziano masakrycznie zrobiony. Tak samo z przeciwnikami, na hardzie jak zaliczysz dobry start to nie ma problemu dla malo ogarnietego w wyscigach gracza zeby wygrac wyscig.

I tak przy okazji, da sie jakos ominac to wku***ajaca sekwencje przed starem, tak zeby od razu byl widok zza kierownicy i kontrola nad gazem?

21. popo601

popo601 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Podobnie we Forzie 3 jest również drift czy się mylę a jeśli jest to gdzie go szukać w kalendarzu bo przeryłem cały i nigdzie nie widzę driftu

Wczytywanie...

Poleć forum