1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie GamerTag, XB Live i ew. późniejszej przeróbki.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kadelicious, Luty 13, 2011.

1. kadelicious

kadelicious Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Nie doszukałem się odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, dlatego spytam bezpośrednio...
    Mianowicie, posiadam konsole x360 Slim v. Arcade 4GB - kupiłem ją jako nówkę i podczas zapoznawania się ze wszystkim postanowiłem założyć konto na XB Live. W gratisie za zakup otrzymałem miesięczne konto gold, tak więc po szybkiej konfiguracji (posiadam router, więc poszło bardzo szybko) podłączyłem się do usługi. I tutaj następuje problem, ponieważ w przyszłości planuje przerobić konsole, to czy w tych okolicznościach po przerobieniu nie będę mógł już ani razu podłączyć jej do internetu, jeśli nie chce dostać bana? I czy GamerTag jak i avatar obecne po rejestracji na xbox.com/pl-PL będą w jakikolwiek sposób zdradzały stan mojego sprzętu? Bo nie jestem pewien czy raz rejestrując się do usługi XB Live czy to sliver, czy gold, zostaje wpisany na jakaś listę użytkowników spod względu IP, nr seryjnego konsoli (weryfikacja) itp.

Proszę o wyrozumiałość, po prostu chce się upewnić ; )
    Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Trader Off

Trader Off Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podłaczyć się będziesz mógł, ale prędzej czy później M$ Cię zbanuję.

4. kadelicious

kadelicious Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Nie pytałem o to czy będę mógł, bo nie proszę o żadne pozwolenie...
    Chodziło mi o to czy jeżeli się nie podłącze po przerobieniu to czy grozi mi ban ze strony MS.

5. Takenishi

Takenishi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    Jeżeli nie połączysz przerobionej konsoli z netem to nie.

6. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
Wczytywanie...

Poleć forum