1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie gier Arcade

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez razzor122, Styczeń 24, 2011.

1. razzor122

razzor122 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema :)
    zamierzam sobie pobrać kilka gierek Arcade i mam pytanie czy za takowe gry jest Ban na konsoli ?? jeśli tak to co zrobić aby go uniknąć
    Aha i co to są gry Arcade ?

Moja konsola to Xbox Premium nie wiem czy to ważne

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    hahaha....chyba czegoś nie rozumiem....chcesz pobrać coś o czym nawet nie masz pojęcia ? Świetnie...

4. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Masz na forum wszystko. Zgin umrzyj przepadnij...

5. razzor122

razzor122 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie śmiejcie się bo konsole mam dopiero od kilku dni więc nie wiem jeszcze wielu rzeczy aha mam pytanie możecie mi podać Link do Gry Two Worlds I albo II Demo bo na forum znalazłem do I ale wygasł i za sie pobrać nie da

6. DELTA spliff

DELTA spliff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    wronki
    gry dzielą się na retail czyli pudełkowe za które dostępne jest 1000game score i gry arcade (zręcznościowe) dostępne tylko za pośrednictwem xbox live (po 200 gs do wyciągnięcia)

Wczytywanie...

Poleć forum