1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie gier na iXtreme 1,6

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez walion, Czerwiec 20, 2011.

1. walion

walion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam na wstępie chcę zaznaczyć że dawno nie nagrywałem gier na xbox 360 w zasadzie to od grudnia ubiegłego roku. Chciałbym nagrać 4 gierki na iXtreme 1,6 Mortal Kombat, Fight Night Champion, TD Unlimited 2 i Dirt 3. Co muszę zrobić z tymi grami wystarczy je spatchować do wave 3 i nagrać (do patchowania używałem zawsze abgx360 i takowego posiadam w wersji 1,0,5 wystarczy wkleić pfi.bin i ten drugi plik video). I jeszcze chciałbym się spytać o aktualizację bo jak spat****e te gry to nie wgram aktualizacji z płyty z grą (pamiętam miałem taki problem z CoD MW2). Ściągnąłem więc w tym w celu ze strony M$ aktualkę z numerem 13146. Mogę ją wrzucić na pena i wgrać na konsolkę a potem normalnie odpalić spatchowane gry do wave 3 ? Ta aktualizacja nie cofnie przeróbki czy coś w tym stylu, wiem że te gry co wymieniłem nie posiadają AP 2,5. A jeżeli tak aktualizacja jest zła to może ktoś mi podać link do innej, dobrej do tych gier.

Za odpowiedź z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  4. locke4

locke4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław/Kielce
    Juz mialem sie zabierac za pisanie pytania praktycznie identycznego co Twoje. Kumpel mi podrzucil swoja konsole Elite z przerobka najprawdopodobniej 1.6 i dashem 12625 i poprosil, zebym mu znalazl sposob na nagrywanie najnowszych gier. Ostatnia gra jaka uruchamial jest Forza 3 i do niej wyjatkowo nie uzywal activate iso, nie wiem do jakich tak, ale uzywal. Ja mam 1.5 i uzywam caly czas starego dobrego 3rd.wave.patch, ale on zmienia wave do 2 bodajze i takie gry mu nie chodza, niezmienione rowniez. Blagam o pomoc, nie moge znalezc konkretnej informacji w tym ogromie postow... abgx360 nigdy nie uzywalem i nawet nie wiem o co chodzi z wklejaniem pliku bin i video. :(

Wczytywanie...

Poleć forum