1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie odnosnie gier w wersji cyfrowej

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez przem kraju, Wrzesień 1, 2016.

1. przem kraju

przem kraju Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    teoretycznie;...
    czy po usunieciu swojego konta z danej konsoli x box one, gry w wersji cyfrowej zostajana dysku i inny urzytkownik zakładajac swoje konto na tejze konsoli bedzie mogł z nich korzystac do czasu unilstala?

jesli tak...
    to czy ja zakładajac swoje konto na innej konsoli (np x box one scorpio w przyszłosci) bede mogł te gry bez problemu znow pobrac ze sklepu gdy sa zainstalowane na mojej byłej konsoli i urzywane przez innego urzytkownika

z gory dzieki za info

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Tak jak ustawisz konto jako domowe, usuniesz je ale nie zmienisz hasła.
    2. Tak ale jak ustawisz konto na domowe to na poprzedniej konsoli gry przestaną działać.

4. przem kraju

przem kraju Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    acha ok. czyli nie ma mozliwosci zeby jedna gra kupiona raz przezemnie działała jednoczesnie na dwóch konsolach z roznymi kontami

to jeszcze jedno pytanie...
    a czy jesli dane gry zostana na starej konsoli a ja załoze swoje konto na nowej ale nie bede pobierał tych tytułów, ktore sa zainstalowane na starej konsoli i urzytkowane prez inne konto to czy te gry beda chodzic na tej starej konsoli

edit;
    pogrzebałem troche w ustawieniach i wydaje mi sie ze dwie konsole nie moga byc domowymi czyli na tej ktora nie jest domowa nikt inny nie zagra brz logowanie sie na moje konto. czyli odpowiedz na 3 pytanie brzmi NIE ale niech ktos tego pewny mi potwierdzi

pozdro i dzieki za pomoc z mojej strony to tyle

Ostatnia edycja: Wrzesień 1, 2016
  5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pierwsza konsola = domowe a druga logowanie w tle.

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak chaotycznie piszesz, że ciężko mi Cię zrozumieć. Tak czy siak jak chcesz żeby na starej konsoli nowy właściciel mógł grać w Twoje gry to musisz na tym Twoim koncie ustawić domową konsolę i możesz konto wywalić. Póki nie zmienisz hasła do konta, bądź nie dasz na swojej nowej ustawienia domowa konsola to wszystko będzie mu śmigać. Na ogół dzielenie gry wygląda tak, że masz 1 wspólny profil. Na jednej konsoli ustawiasz domową konsolę na tym koncie, a na drugiej konsoli jak będziesz chciał zagrać w tą samą grę w tym samym czasie to musisz zalogować ten profil z grą po czym przełączyć się na swoje następne konto i możesz grać. Czyli musisz mieć 3 konta, 1 ma ktoś z kim chcesz dzielić grę, drugie konto masz Ty jako swoje, a 3 konto to te, na którym jest gra, którą chcesz dzielić.

Wczytywanie...

Poleć forum