1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xxbustersslkxx, Wrzesień 14, 2013.

1. xxbustersslkxx

xxbustersslkxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema mam pytanie związane z problemem, a pytanie to czy jest coś takiego że można kupić gre na xboxa bez płyty i zainstalować ją na dysku, albo kupić oryginalną grę i zrzucić ją na dysk bo mam taki problem że napęd bardzo mocno mi rysuje płyty i się niszczą a chciałbym tego uniknąć, z góry dzięki za pomoc.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. hruby

hruby Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    tak da się gry kupić na xbox live wtedy to je ściągasz na dysk a jak kupisz płytę z grą to zawsze możesz ją zainstalować i wtedy płyta pokręci się chwile i przestanie

4. Obrazek25

Obrazek25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    gry instalujesz wchodząc na ekranie głównym w informacje o grze (przyciskiem X) i wybierasz opcję instaluj. Do zainstalowanej gry nadal potrzebujesz płytę ale napęd chodzi tylko przy włączaniu i wyłączaniu gry.

Wczytywanie...

Poleć forum