1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnosnie gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Scudetto, Sierpień 3, 2010.

1. Scudetto

Scudetto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam moze to glupie:D pytanie ale lepiej cos wiedziec niz zyc i nie wiedziec czegos:D.
    Pytanie dotyczy tego ze jezeli mam przerobionego xbox-a na LT1.1 to czy kopie zapasowe gier wygladaja gorzej graficznie niz oryginaly:D??Albo czy chodza gorzej tzn ze jest gorsza plynnosc,gra potrafi przyciac.Zaznacze ze chodzi mi o sytuacje kiedy odpalamy gry z dysku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojtas453

wojtas453 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Z gta IV jest cos takiego, ze na pirackiej nie doczytuja sie tekstury, ale o innych nie slyszalem.

4. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    no nie wiem. ja sam mam gta pirata i ladnie wczytuja sie textury. nie ma dodatkowego loading czy spadku jakosci textur. gra smiga jak powinna wiec nie wydaje mi sie zeby byla roznica - przeciez z oryginala kopiuja sie te same pliki co pozniej nagrywasz na pirata wiec dlaczego niby mialyby gorzej wygladac... ?

5. rockobradford

rockobradford Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    może trafiłeś na jakaś lipną wersję.Pamietam, że przy okazji NBA2k10 wypuścili wersję w której nie wczytywały sie trybuny i grało się w ``próżnii``

6. Scudetto

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wlasnie moze to wszystko zalezy od wersji gry,czy cos takiego??Ale w sumie skad biora sie takie zbugowane czy jakby to nazwac wersje gier jakies wykradzione bety czy jak:D:D.
    Bo wlasnie czytalem takie legendy ze grali i w wersji oryginalnej bylo lepsze to i tamto.

7. rzezol

rzezol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie ściągaj gier scenowych, które dostały nuke'a. Są różne powody nuke'ów, czasem to po prostu niescenowo podzielone paczki, a czasem to poważne problemy z działaniem gry.

8. milosztor

milosztor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    Ja np. mialem cos takiego, ze przy piratach byly gorsze kolory, takie malo zywe. Dotyczylo to kazdej gry. Byla widoczna roznica, bo ja jade teraz na oryginalach a moj kumpel na piratach.

P.S. Sorry a brak polskich znakow, ale pisze z niemieckiej klawiatury.

9. Scudetto

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O wersjach nuke,beta itp to slyszalem,ale wlasnie tu kolega twierdzi ze na kazdej grze,skad to sie moze brac??,przeciez nagrywasz to samo co jest na oryginalnej wersji,a juz nie pierwszy raz spotykam sie ze na oryginalach lepiej wyglada.

10. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Brednie, może miał przykładowo inne ustawienia TV. Nie ma różnicy w grafice między grą oryginalną, a nieoryginalną. Jedyna taka sytuacja może nastąpić jeśli ściągniemy tzw. "betę", lub uszkodzone pliki, ale jeśli gra jest dobrze "zripowana" i nagrana to nic takiego nie ma miejsca.

11. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    kosz

niektórzy głupoty wymyślają

Wczytywanie...

Poleć forum