1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  1. Chciałbym was zapytać jak łapać nogę podczas kopniaków? Umiem tylko robić uniki ale widziałem jak inni podczas kompniaka łapią moją nogę i albo pięść idzie, albo podcinają mnie albo bezpośrednie zejście do parteru!

2. Lotnik421 Xbox One

3. PistonPL

PistonPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tego się musisz nauczyć jako Special Move, poszukaj w którejś z siłowni :)

4. sblade

sblade Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Każdy zawodnik ma własne ciosy specjalne jak i chwyty itp. W trybie kariery tworzonej przez siebie postaci możesz dać 16 takich special move. Dla mnie szkodą jest to że Fedor nie ma wyskoku z kolana :p

5. kurcze wiem na jakiej zasadzie tworzy się cafa bo przeszedłem już ale nie nauczyłem się właśnie tego łapania nogi a już nie mam miejsca na chwyt. Chodzi mi o to że jak gram w fight now innym zawodnikiem który napewno też umie łapać nogę to nie wiem jak i dlatego tu piszę. Chciałbym się dowiedzieć którym się to robi.
    Fedor nie jest skoczny i dlatego on dobrze sobie radzi w boksie jest szybki i baaaaaaaaaaardzo mocny jedna dobra seria zakonczona sierpem i wykladka przeciwnika :)

6. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    mam troche inne pytanie:
    czy jest mozliwosc w karierze zmiany federacji???
    stoczylem prawie 30 walk w mystic-troche sie nudne robi ciagle bronienie tytulu.
    co zrobic by dostac sie np do Strikeforce??

Wczytywanie...

Poleć forum