1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnosnie Ixtreme i XBL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Saladir, Kwiecień 6, 2010.

1. Saladir

Saladir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, dzisiaj pokusilem sie na sciagniecie nowego update (offline) dasha z avatarami czego teraz zaluje ,gdyz nie moge uzywac w ogole avatarow gdzie konsola wyrzuca mi komunikat ze potrzebuje zaktualizowac dasha zeby moc z nich korzystac. Wracajac do tematu, zastanawia mnie czy jezeli posiadam przerobiona konsole (Ixtreme 1.61) i podlacze konsole do XBL (w tym momencie) to czy grozi mi odrazu ban ? (tzn chodzi mi o to czy dostane odrazu bana czy poprostu oflaguja mi konsole i podczas wielkiej fali banow kiedy bede uzywac xbl dostane bana, oczywiscie mam zamiar wejsc tylko ten jeden raz na xbl wiec nie boje sie oflagowania). Chcialbym jeszcze wiedziec czy jezeli juz polaczyl bym sie z xbl to czy potrzebuje miec wykupiony abonament zeby dociagnac sobie jakies dodatkowe theme/avatary itp ? Z gory bardzo dziekuje :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie dostaniesz bana jak narazie. Pewnie zostaniesz oflagowany i przy fali go otrzymasz ale to będą okolice października więc do tego momenty możesz się śmiało łączyć z livem. Nie musisz posiadać abonamentu gold żeby ściągnąć aktualizacje. Wystarczy że po porostu utworzysz zwykłe konto na xbox live.

4. Saladir

Saladir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok, teraz tylko sie upewnie. Jezeli moja konsola zostanie oflagowana (np dzisiaj) a ja np nigdy juz nie podlacze nawet kabla (internetowego) do konsoli to rozumiem ze nie ma mozliwosci zebym dostal bana prawda ?

5. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Nie ma możliwości takiej

6. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie dostaniesz ale ogólnie polecam xbox liva nawet na te pare miesięcy. Rozgrywka w multiplayerze to jest dopiero fun.

Wczytywanie...

Poleć forum