1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie odnośnie konkretnej przeróbki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez stola_93, Lipiec 4, 2011.

1. stola_93

stola_93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Sól
    Witam. Otóż niedawno przerobiłem Xboxa w autoryzowanym servisie ( ;D), koleś wgrał jakąś przeróbką 1.9 LT + ( coś takiego, może nie do końca usłyszałem) w każdym bądź razie coś w ten deseń. Teraz moje pytanko następujące. Co potrzebuję, aby pomyślnie wypalić i grać w CALL OF DUTY BLACK OPS. Gdzieś czytałem, że moja przeróbka pozwala na grę i wystarczy śćiągnać obraz iso bez żadnych patchów i już.
    Pomoże ktoś ? bowiem w sprawie nagrywania gier jestem zupełnie zielony ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafal123_1985

rafal123_1985 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    obraz gry.program ABGX najnowszy do sprawdzenia obrazu i oczywiscie nagrywarka

Wczytywanie...

Poleć forum