Pytanie odnośnie konsoli.

Visterio

Świeżak
Świeżak
Witam.
Po przymusowej wymianie napędu poprosiłem gościa by mi ponownie przerobił konsole, ale facet nie zaktualizował mi dashboard'u. Poza tym nie wiem czy mam LT+ 2.0 czy 3.0 i nie mam pojęcia jak to sprawdzić. Gdyby się okazało, że mam 2.0 to jest jakiś domowy sposób na aktualizację LT i dasha, czy muszą wysyłać do fachowców??
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jaki masz dash teraz? Jaka data produkcji konsoli i jaki napęd?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli nie grasz przez neta to bez różnicy czy lt2 czy lt3 będą działać wszystkie gry , ale jeśli robiłes nie dawno to masz lt3 . Podaj jeszcze jaki masz napęd. I jeśli masz dash wyższy niż 13xxx to możesz aktualizować dasha nic się nie stanie ,oczywiście rób aktualizację z pena najbezpieczniej , jak to zrobić na oficjalnej stronie MS masz opisane dokładnie.a i niektórym przestają działać gry xgd3 nagrane zwykła nagrywarką ,muszą nagrywać ihasem także ostrzegam ale i tak nie masz wyjścia bo bez nowego dasha też nie pograsz w może gry
 

Visterio

Świeżak
Świeżak
Dash to 2.0.8955, Data produkcji to 2007-08-09(tak pisze na naklejce przy MFR DATE). Napęd to lite-on albo BENQ(wnioskuję po tacce)
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Jak masz trochę pojecia to sam zrobisz napęd no i kontroler w kompie odpowiedni. W tej chwili masz niski dash więc i tak przy update zrobi napęd do ofw. Tak czy owak serwis pewnie Cię czeka.
Ja osobiście bym szedł do typa i ładnie poprosil o to żeby zrobił to jak trzeba...
Wysyłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk 2
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
No to aktualizacja dasha ustnie Ci przeróbkę ja się dziwię że gość tego nie zrobił i nie na twoim miejscu bym mu dał do poprawki bo kasę wziął a po a praktycznie nic nie zrobił . Jeśli poradzisz sobie sam z flashem napędu aktualizuj dasha później wgraj lt , jeśli nie to odnies mu niech poprawia ja bym mu nie darował dobrze wiedział że przeróbka zostanie usunięta po aktualizacji chcę sobie zarobić podwójnie
 

Visterio

Świeżak
Świeżak
Przeróbkę robiłem rok temu nie cały, i od tamtego czasu konsola leżała w szafie. To wyśle to do fachowców niech zrobią to jak należy i będzie git.
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
A to zmienić postać rzeczy myślałem że miałeś robioną przeróbkę niedawno w takim razie wszystko było zrobione dobrze tylko czas zrobił swoje . A przy tak niskim dashu zastanów się nad jtag rgh1
 

Visterio

Świeżak
Świeżak
Szczerze to już sam nie wiem co zrobić, pomyśle i zadecyduję wieczorem. Dziękuje wszystkim za pomoc.
 

Do góry Bottom